Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Stefan Tanis voor Marco Stap

0 345

Door onvoorziene omstandigheden heeft Marco Stap besloten per direct zijn functie als assistent trainer van het 1e team neer te leggen, wij willen Marco bedanken voor zijn inzet en betrokkenheid en wensen hem alle succes toe voor de nabije toekomst.

Met directe ingang zal Stefan Tanis de functie van assistent trainer van het 1e team op zich nemen, iets waar we erg content mee zijn, Stefan is dit seizoen gestopt als voetballer en heeft naar onze mening een absolute meerwaarde naar de A-selectie toe. We wensen Stefan veel succes toe in zijn nieuwe functie.

Namens VRC

Marcel Hofman

Technisch coördinator VRC 1 en 2

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy