Algemeen, J.O.C., Uitgelicht

Team & Pupil van de Week: Jo10-3 & Amin!

Off 69
Na het warmlopen, de nodige instructies en tips van trainer, scheids en lijnrechter, en wat oefenen met de grote jongens van VRC1, gaf Amin vol overtuiging het goede voorbeeld en schoot de bal snoeihard in het doel van De Treffers! Heel mooi gedaan jongen! Gelukkig volgde VRC1 dit voorbeeld, en maar liefst 4 x belande de bal die middag in het doel. Hun eigen doel wisten de heren schoon te houden, dus dat werd een uitmuntende eindstand. De jongens vanJO10-3 hadden helaas minder succes. Ze hebben er keihard voor gewerkt, maar helaas raakten ze de lat ” slechts” 8 keer. Dus ze hebben de koploper helaas niet kunnen verslaan. Ze hebben echter wel nog twee andere teams achter zich gelaten, dus het was al met al geen slechte score jongens! Bovendien mocht het hun pret niet bederven want met veel plezier en veel enthousiasme werd nog genoten van de patatjes.
 
 
Ik wil in elk geval alle jongens bedanken voor hun gezelligheid en voor wie het leuk vindt: hierbij nog wat kiekjes!
 
Tot de volgende keer!
Claire

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041