Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Technische staf en begeleidingsteam VRC 1 voor het seizoen 2020-2021

0 399

In de winterstop heeft de Technische Commissie (VRC 1, 2 en O23) o.l.v. Marcel Hofman diverse (evaluatie)gesprekken gevoerd met trainers en begeleiders over het lopende en komende seizoen.

Technische staf

Onze huidige trainer Jan Gaasbeek zal ook volgend seizoen bij VRC actief zijn.  Het huidige contract van Jan loopt nog tot 31 juni 2021 en zowel Jan als VRC zijn zeer tevreden over het lopende seizoen en zien met veel vertrouwen het komende seizoen tegemoet.

Op 15 december hebben wij al bekend gemaakt dat Vincent Hovestad, Marco Stap als trainer van VRC 2 op gaat volgen. Met Vincent hebben we een hele belangrijke schakel in ons opleidingstraject richting het 1e elftal ingevuld. Een paar weken melden we  dat Marco volgend seizoen Vincent Hovestad als assistent coach op zou gaan volgen.

Keeperstrainer Jeroen labeur vertrekt aan het eind van het seizoen. Jeroen heeft te kennen gegeven op zoek te gaan naar een andere uitdaging.  Wij danken Jeroen voor zijn goede werk in de afgelopen twee jaar en wensen hem veel succes bij zijn toekomstige vereniging. Over zijn opvolger zullen we later terugkomen.

Technische staf 2020-2021

Hoofdtrainer Jan Gaasbeek
Assistent-trainer Marco Stap
Keeperstrainer ?

 

Begeleidingsteam

Wij zijn blij dat het gehele team ook volgend jaar bij VRC 1 in hun huidige rol betrokken zullen zijn.

Begeleidingsteam 2020-2021

Teammanager Mark Segers
Assistent teammanager/materiaal man Ruben Bargeman
Assistent scheidsrechter Gerard van de Haar
Verzorger Nelis van Lienden
Stefan Laurens

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy