Algemeen, Uitgelicht

Trainingen jeugd beginnen toch allemaal vanaf 4 januari

0 304

Het sportpark gaat op maandag 4 januari voor iedereen die wil trainen weer open. Dit in tegenstelling tot het bericht van 13 december.

Nu de scholen tot en met 19 januari dicht zitten, willen wij vanaf 4 januari alle teams met spelers <18 jaar de gelegenheid bieden om weer te kunnen trainen. Juist nu de jeugd thuis zit, is sporten in de buitenlucht voor hen een prima uitlaadklep. Even weg achter de ipad of laptop en lekker buiten bezig zijn.
Er gelden geen beperkingen voor de training. Wel zijn de kleedkamers en kantine gesloten. De toiletten zijn wel open.

Ook de senioren kunnen vanaf 4 januari, met in achtneming van de huidige corona maatregelen de training weer op gaan pakken.  Voor hen geldt: Buiten mag maximaal met twee personen > 18 jaar gesport worden, zolang er minimaal 1,5 meter tussen zit.

Het Sportpark is in week 52 en 53 wel gesloten.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy