Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Trainingsstaf en begeleidingsteam VRC 1 en 2

0 340

In de winterstop heeft de Technische Commissie (VRC 1, 2 en O23) o.l.v. Marcel Hofman diverse (evaluatie)gesprekken gevoerd met trainers en begeleiders over het lopende en komende seizoen. Op 5 december maakten we al bekend dat Jan Gaasbeek ook volgend seizoen trainer blijft van VRC 1.

We zijn blij vandaag te kunnen melden dat de gehele trainingsstaf en begeleidingsteam van zowel VRC 1 als van VRC 2, met uitzondering van Stefan Tanis, ook volgend seizoen in hun huidige rol bij VRC actief zullen zijn.

Stefan Tanis volgde in september Marco Stap op, die door onvoorziene omstandigheden zijn functie als assistent trainer van het 1e team neer had gelegd. Stefan was enkele maanden daarvoor gestopt als speler en aanvoerder van VRC1 en lid geworden van de Technische Commissie (VRC 1, 2 en O23).

Stefan heeft besloten te stoppen als assistent trainer en weer terug te keren naar de Technische Commissie. Wij danken Stefan dat hij het gat wat ontstond door het plotselinge vertrek van Marco, op uitstekende wijze heeft ingevuld en wensen hem veel succes in zijn “nieuwe” rol.

Op dit moment is nog niet bekend wie volgend seizoen de assistent trainer van VRC1 gaat worden.

Technische staf 2021-2022

VRC 1 VRC 2
Hoofdtrainer Jan Gaasbeek Vincent Hovestad
Assistent-trainer ? Bert van de Weerd
Keeperstrainer Matthijs Jacobsen Matthijs Jacobsen

 

Begeleidingsteam 2021-2022

VRC 1 VRC 2
Teammanager Mark Segers Gert van Dijk
Ass. teammanager/materiaal man Ruben Bargeman n.v.t.
Ass. scheidsrechter Gerard van de Haar Berry van Veenendaal
Verzorger Nelis van Lienden Amy van de Werken

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy