Algemeen, Uitgelicht

Uit de oude doos, historisch foto’s en berichten, aflevering 11

0 458

De elfde aflevering “Uit de oude doos” gaat over de jaren 2000-2010. In deel 1 laten we 5 selectiefoto’s van VRC 1 zien (2001 t/m 2006) en een door Andre Wildeman ingezonden collagefoto van het kampioenschap 2003-2004

Heb jij ook foto’s die we in deze rubriek kunnen plaatsen? Stuur deze dan s.v.p. inclusief informatie over de foto’s, naar voorzitter@vv-vrc.nl

Aflevering 11, (deel 1)

 

Selectiefoto VRC 1 seizoen 2001/2002

Achterste rij van linksnaar rechts: Ronald Versteeg, Stefan van de Bovenkamp, Piet van Tent (medisch verzorger), Abdenour Tahiri, Bastian van de Weerd, Gerard Jansen (grensrechter) en Kees Gerritsen.

Middelste rij van links naar rechts: Peter van Ingen (elftalleider), Remco van der Zwan (fysiotherapeut), Robin Borg, Wim van Rhee, Leen Mandenmaker, Gert Jaap Haan, Henri Arends, André Wildeman, Jan Ditewig (trainer) en Gerco van Hardeveld (materiaalverzorger).

Voorste rij van links naar rechts: Ron Kouwenhoven, Almar Hofstra, Tarik Azaroual, Maarten Hasselaar, Alex Admiraal, Sander Budding, Pascal Jansen, Björn Ebben en John Ditewig.

 

 

Selectiefoto VRC 1 seizoen 2002/2003

Achterste rij van links naar rechts: Frank van Waveren (grensrechter), Peter Gardien (fysiotherapeut), Michel van den Brink, Kees Gerritsen, Ronald Versteeg, André Wildeman, Jarco van Spanje, Patrick Rebergen, Fred Roseboom (keeperstrainer) en Piet van Tent (medisch verzorger).

 

Middelste rij van links naar rechts: Peter van Ingen (elftalleider), Sander Budding, Farid El Moussaoui, Pascal Jansen, Mohammed Ben Ahmed, Jan Ditewig (technisch manager), Peter Bijl, Henri Arends, Raymond van Leeuwen, Marco de Jong en Gerard Jansen (materiaalverzorger).

Voorste rij van links naar rechts: Freek Wittenrood (trainer), Rick Westerhof, Almar Hofstra, John Ditewig, Johan de Bruin, Anouar Tighadouini, Abdenour Tahiri en Jan Gaasbeek (trainer).

 

Selectiefoto VRC 1 seizoen 2003/2004 (in mei 2004 werd dit elftal kampioen van de tweede klasse)

Achterste rij van links naar rechts: Gerard Jansen (materiaalverzorger), Fred Roseboom (keeperstrainer), Sander Budding, Patrick Rebergen, Ronald de Roos, Ronald Versteeg, Piet van Tent (medisch verzorger) en Peter Gardien (fysiotherapeut).

Middelste rij van links naar rechts: Peter van Ingen (elftalleider), Raymond van Leeuwen, Marc Hendriks, André Wildeman, Maarten Hasselaar, Pascal Jansen, Almar Hofstra, Marco de Jong en Steef van den Oosterkamp (trainer).

Voorste rij van links naar rechts: Dave Smits, Jochem van Hardeveld, Bart van den Brink, Tony Rebergen, Anouar Tighadouini en Ruud Bettink.

 

Selectiefoto VRC 1 seizoen 2004/2005

Achterste rij van links naar rechts: Gerard Jansen (materiaalverzorger), Piet van Tent (medisch verzorger), Peter Gardien (fysiotherapeut), Ronald Versteeg, Patrick Rebergen, André Wildeman, Wim van Capelle (grensrechter), Fred Roseboom (keeperstrainer) en Peter van Ingen (elftalleider).

 

Middelste rij van links naar rechts: Ruud Bettink, Tarik Azaroual, Pascal Jansen, Dave Smits, Steef van den Oosterkamp (trainer), Marc Hendriks, Maarten Hasselaar, Leen Mandenmaker en Sander Budding.

 

Voorste rij van links naar rechts: Jorg van Kooten, Raymond van Leeuwen, Almar Hofstra, Richard Brouwer, Julian de Vries, Bart van den Brink, Anouar Tighadouini, Abdenour Tahiri en Jochem van Hardeveld.

 

Selectiefoto VRC 1 seizoen 2005/2006

Achterste rij van links naar rechts: Peter van Ingen (elftalleider), Fred Roseboom (keeperstrainer), Tony Rebergen, Ronald Versteeg, Patrick Rebergen, Gert-Jan Stekelenburg, Peter Gardien (fysiotherapeut), Piet van Tent (medisch verzorger) en Gerard Jansen (materiaalverzorger).

 

Middelste rij van links naar rechts: Hakim El Gharbani, Bastiaan van Oeveren, Ruud Bettink, Pascal Jansen, Steef van den Oosterkamp (trainer), André Wildeman, Wim van Rhee, Sander Budding en Roland Schouten.

 

Voorste rij van links naar rechts: Samir Raoui, Karsten Tuitert, Leen Mandenmaker, Dennis van de Beek, Julian de Vries, Richard Brouwer, Almar Hofstra, Raymond van Leeuwen en Jorg van Kooten.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy