Algemeen, Uitgelicht

Uit de oude doos, historisch foto’s en berichten, laatste aflevering (14)

0 704

In aflevering 14 (de laatste)  “Uit de oude doos”, tonen we foto’s uit verschillende periodes en een bericht uit een VRC magazine over het senioren zaalvoetbaltoernooi van 1978 in “Aller Erf”.

De foto’s en het magazine hebben we gekregen van Hennie Huiberts. Hennie staat op alle foto’s, behalve op foto 6 (de zwart wit foto). Op doe foto staat wel zijn vader Piet Huibers (staand derde van links) Piet die tot ver na zijn vijftigste verjaardag nog voetbalde. Hij deed ook mee aan het zaalvoetbaltoernooi in 1978. Daar staat hij op de tweede afbeelding (onderste foto, zittend rechts).

Hiermee komt een eind aan de reeks van “uit de oude doos”. In 14 afleveringen hebben we een klein deel laten zien van de historie van VRC. Wij vonden het erg leuk om deze serie te maken en hopen dat u het gewaardeerd hebt.

 

Foto’s uit verschillende periodes

Zaalvoetbaltoernooi 1978 “Aller Erf”

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy