Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Van den Berg het goudhaantje bij VRC

Off 194

De pijlsnelle Mitch van den Berg is goud waard voor VRC. Dat werd afgelopen zaterdag tegen ESC opnieuw bevestigd. De aanvaller was twee keer trefzeker en daardoor wonnen de Veenendalers met 2-1. ,,Hij is zo’n speler die de wedstrijd kan openbreken en dat hadden wij hard nodig.”

Bronnen:  de Veenendaals krant / Jeroen van der Veer en foto Ted Walker

Want wat had VRC het lastig. Na een snelle achterstand werd de schade door Van den Berg gerepareerd en ontving de keeper van ESC na een half uur een rode kaart voor het neerhalen van Erik van de Putte. Tegen tien man kwam VRC er maar niet doorheen.

Trainer Jan Gaasbeek: ,,Zij stonden met tien man achter de bal. Daardoor hadden wij veel vrijstaande spelers en daardoor begonnen we te twijfelen.”

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy