Jeugd, Meiden, Uitgelicht

Veldindeling spelactiviteiten en leeftijdscategorie Welkom Terug Dag

0 397

Op veld 1 staan 9 spelactiviteiten opgesteld en op veld 2 staan de 6 grote opblaasbare attracties. Wil je weten welke? Kijk dan even op de site en lees het bericht van 13 augustus (Pim Events op Welkom Terug Dag). In dit bericht staat ook aangeven dat er een wedstrijd wordt gehouden bij de diverse attracties op veld 2.

Veld 1                                                                   Veld2

Wij hebben een indeling per leeftijdscategorie gemaakt gemaakt. Elk team start op het hieronder aangegeven veld en wisselt na 1 uur naar het andere veld. Wij zullen het wisselen omroepen via de geluidsinstallatie. 

 

Wij hebben er zin in. Jullie ook?

Welkom Terug dag Commissie

Henriette, Joyce Laura, René Rianne en Gerrit Jan

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy