Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Vertrekkende en komende spelers

Off 820

Van de huidige A selectie stoppen, aan het eind seizoen om uiteenlopende redenen drie spelers: Harmen Diepgrond, Patrick van Brummelen en Stefan Tanis. Drie spelers vertrekken naar een andere vereniging: Luuk van de Lustgraaf (naar vv Veenendaal), Robin Segers (naar GVVV) en Sven van Asselt (naar vv Veenendaal).

Op dit moment verwelkomen wij drie nieuwe spelers: Erik van de Putte(FC Lienden), Jesse Sprokkelenburg (DOVO) en Rick de Koning (VVZ’49). Rick heeft gespeeld bij DOVO, Renswoude en het laatst bij VVZ’49.  Zie bericht van de Veenendaals krant.

Alle andere spelers hebben aangegeven ook volgend seizoen bij VRC te zullen spelen.

Zie volledig overzicht onderaan dit bericht

Technische Commissie


Zoontje reden van comeback De Koning
Aanvaller Rick de Koning zal met ingang van volgend seizoen weer actief zijn op een voetbalveld. De ex-speler van VVZ’49, Renswoude en DOVO was dit seizoen niet meer actief in clubverband, maar speelt volgend seizoen bij het Veenendaalse VRC. ,,Mijn zoontje is de reden.” 

Bron Veenendaals krant / Jeroen van de Veer

,,Het begon toch weer te kriebelen”, aldus De Koning. ,,M’n zoontje was de reden om te stoppen en nu ook weer de reden om te beginnen. We voetballen samen heel wat af en nu vind ik het toch wel leuk als hij zijn vader ook nog eens echt ziet voetballen.”

Hierop besloot VRC actie te ondernemen en dit wierp zijn vruchten af. ,,Het is een club waar ik vaak tegen gespeeld heb. Ik ken door al die wedstrijden ook wel een aantal mensen bij de vereniging.”

Daarnaast wordt het een weerzien met enkele bekenden: ,,Ook jongens die nu in het eerste spelen ken ik al en met sommigen heb ik in het verleden bij een andere club al samen gespeeld. En dan zitten mijn talentvolle neefjes Jesse en Levi ook nog eens bij VRC, dus dat maakt het allemaal erg leuk om bij deze club te gaan voetballen.”


 

Huidige selectie spelers ook volgend jaar bij VRC
# Naam
1 Bas Muller
2 Edwin van de Berg
3 Erwin Huijbens
4 Joran ten Have
5 Justin Kampert
6 Koen Nijhuis
7 Mark Segers
8 Martijn Aveskamp
9 Max Kok
10 Mitch van de Berg
11 remcokuijsten
12 Roy Rentenaar
13 Ruben Rentenaar
14 Stefan van Leeuwen
15 Steven Diepenveen
16 Tim Muller
17 Wim van der Wilt
18 Youri Wiesman
Nieuwe spelers
1 Erik van de Putte Komt over van FC Lienden
2 Jesse Sprokkelenburg komt over van DOVO
3 Rick de Koning Komt over van VVZ’49
Vertrekkende of stoppende spelers 
1 Harmen Diepgrond Stopt
2 Luuk vd Lustgraaf Naar vv Veenendaal
3 Patrick van Brummelen Stopt
4 Robin Segers Naar GVVV
6 Stefan Tanis Stopt
7 Sven van Asselt Naar vv Veenendaal

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041