Algemeen, Jeugd

VOETBALSCHOOL VRC AL BIJNA VOL!

Off 137

De inschrijvingen voor de VRC Voetbalschool stromen binnen. Allereerst is dit een zeer goed teken, maar aan de andere kant: heb je je nog niet ingeschreven, wees er dan snel bij en verzeker je plekje!

Vraag je jezelf nu af of de Voetbalschool iets voor jou is maar beantwoord je de volgende vragen allemaal met een ‘ja’? Wacht dan niet langer en schrijf je zo snel mogelijk in!

  1. Speel je bij VRC?
  1. Speel je volgend seizoen in een JO8 t/m JO12-eftal?
  1. Wil je op vrijdagmiddag ook trainen?
  1. Ben je balverliefd?
  1. Wil jij je techniek verbeteren?

Meer informatie? Geen probleem; wij zijn vandaag weer aanwezig bij het JO10 en JO11 toernooi! Via de volgende link is het laatste nieuwsbericht te vinden: https://www.vv-vrc.nl/de-voetbalschool-vrc-is-er-voor-jou/

Direct al inschrijven? Dat kan per mail via voetbalschool@vv-vrc.nl. met daarin aangegeven de naam van de deelnemer, geboortedatum, huidig elftal en mobiele telefoonnummer van de ouder(s)/begeleider(s).

 

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy