Algemeen, Uitgelicht

Voorlopig Trainingsschema 2022-2023 en start trainingen

0 341

Het voorlopige trainingsschema voor het nieuwe seizoen (2022-2023) is beschikbaar.

Het trainingsschema is wederom met grote zorgvuldigheid samengesteld om alle 77 teams en keepers zo goed mogelijk ingepland te krijgen. Dit is afgestemd met technisch coördinatoren, sectiehoofden, Wedstrijdzaken en Voetbalzaken.

Trainingsschema

Het trainingsschema kun je hier vinden en op de gebruikelijke plek op de ‘Home’-pagina van de VRC-website:

Start trainingen

Het trainingsschema 2022-2023 gaat in per 22 augustus a.s. Dan starten alle teams weer met hun reguliere trainingen.

Let op: Op dinsdag 23 en donderdag 25 augustus kan er tussen 19.30 – 21.00 niet getraind worden op veld 3 door de teams die in het schema staan. Hou hier ajb rekening mee.

Een aantal selectieteams start al eerder met trainingen in augustus.

Spel- en omgangsregels trainingsvelden

De trainingen zijn gepland op 3 trainingsvelden: veld 1, 2 en 3. Wij willen alle trainers en teams vragen om zich te houden aan de aanvangs- en eindtijden inclusief de kleedkamerindeling (deze volgt later nog in augustus). Door met elkaar rekening te houden, kan iedereen op een plezierige manier trainen.

Dat betekent dat teams niet eerder op het veld staan dan hun aanvangstijd en dat teams van het veld af zijn op hun eindtijd. En het betekent ook dat trainers en teams met elkaar rekening houden als er meerdere teams op een trainingsveld staan.

Opmerking: Per trainingsdag en tijdsblok is er een veldindeling gemaakt op welk deel van het trainingsveld een team traint. Deze veldindeling zal later in augustus nog volgen op de website bij dit Trainingsschema.

 Vragen/opmerkingen

Als trainers vragen of opmerkingen hebben over het trainingsschema dan kunnen zij zich wenden tot hun technisch coördinator of hun sectiehoofd.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy