Algemeen, Jeugd, Meiden, Uitgelicht

(voorlopige) Teamindelingen

0 1738

Hierbij informeren wij je over de (voorlopige)teamindelingen voor het seizoen 2020/’21.  Het zijn de indelingen van de jongens/meiden en vrouwen.

Dit zijn voorlopige teamindelingen. Voor en tijdens het seizoen kunnen er nog wijzigingen plaats gaan vinden.

Deze teamindelingen zijn met veel aandacht en zorgvuldigheid door de commissie Voetbalzaken, met hulp van de sectiehoofden en adviezen van trainers/ leiders, samengesteld.

Je vindt de indeling onderaan dit bericht.

 

Heeft u vragen?

Voor eventuele vragen over de teamindelingen kunt u bij onderstaande personen terecht.

Selectieteams bovenbouw

 JO13-1, JO14-1, JO15-1, JO16-1 en JO19-1 tc-bovenbouw@vv-vrc.nl Jan Westerhof

 

Selectieteams onderbouw

JO8-1, JO9-1, JO10-1, JO11-1 en JO12-1: tc-onderbouw@vv-vrc.nl Bert van de Weerd
JO8-2, JO9-2, JO10,2, JO11-2 en JO12-2: tc-onderbouw@vv-vrc.nl Bert van de Weerd

 

Breedtesportteams 

JO17 t/m JO19 sectiehoofd-17-19@vv-vrc.nl Jaap van Beusekom & René van de Weerd
JO14 t/m JO16: sectiehoofd-14-16@vv-vrc.nl Richard Foppen
JO12 t/m JO13 sectiehoofd-12-13@vv-vrc.nl Mathijs van de Pol
JO10 t/m JO11 sectiehoofd-10-11@vv-vrc.nl Arianne van den Akker
JO8 t/m JO9 sectiehoofd-08-09@vv-vrc.nl Anne de Koning
Vrouwen 1 t/m MO11-2 coordinator-dames@vv-vrc.nl Jasper de Ruiter

 

Trainers en leiders gezocht

Bij diverse teams zoeken wij nog trainers en leiders. Voor de breedtesport wordt verwacht dat de ouders/ verzorgers van de teamleden deze rollen waar mogelijk samen invullen. U kunt u hiervoor aanmelden bij bovenstaande e-mailadressen.

 

Wanneer start het nieuwe seizoen?

Zet 22 augustus 2020 vast in uw agenda. Die dag trappen we het seizoen af met alle spelers, leiders en trainers. Het programma van die dag zal tegen die tijd gepubliceerd worden op de site.

De trainers en leiders komen de avond ervoor al samen. Op vrijdagavond 21 augustus om 19.00 uur starten zij het nieuwe seizoen.

 

Wanneer starten de trainingen weer?

Vanaf 17 augustus 2020 kunnen de selectieteams bovenbouw en onderbouw als ook Vrouwen 1 en MO17-1 starten met trainingen.

 

Vanaf 24 augustus 2020 starten de overige teams (breedtesport) met de trainingen. Het trainingsschema zal in een later stadium via de site gepubliceerd worden.

 

Wij hopen u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

Commissie Voetbalzaken

 

(voorlopige)Teamindeling

 

JO8

JO8-1 Hoofdklasse JO8-2 1e klasse
1 T. Nahuis 1 F. Avila Neiro
2 S. de Koning 2 B. van de Bovenkamp
3 J. Rebergen 3 N. Nuon
4 N. van Hardeveld 4 M. Fluit
5 Y. Aaras 5 S. Nieboer
6 M. de Man 6 L. de Koning
7 T. van de Vendel 7 S. ten Hove
8 J. van Ginkel 8 J. van Dijk
Trainer R. de Koning Trainer A. van de Bovenkamp
Trainer J. van Hardeveld Trainer R. de Koning
Trainer M. Fluit
JO8-3 3e klasse JO8-4 4e klasse
1 L. van Kooten 1 F. van Braak
2 S. El Moussaoui 2 M. Slagman
3 M. van der Klift 3 L. van Dijk
4 Z. Attaf 4 T. van Gent
5 J. van Beusekom 5 J. van den Brink
6 O. Zieniewicz 6 J. Gill
7 I. Abba 7 S. Bekkali
8 S. Visser 8 T. Diepeveen
9 A. Tallih Trainer K. van Braak
Trainer M. van de Klift Trainer D. Slagman
Trainer vacant
JO8-5 5e klasse
1 A. Farah
2 Y. Bekkali
3 O. El Hamdaoui
4 Y. Hieder
5 R. van Oostenbruggen
6 T. Blankestijn
7 D. de Koning
8 A. Kok
Trainer vacant
Trainer vacant

JO9

JO9-1 Hoofdklasse JO9-2 1e klasse
1 D. van Donkelaar 1 L. Koorn
2 F. Vermeulen 2 H. Saidi
3 D. van Brummelen 3 T. van de Zandschulp
4 R. van Dreven 4 D. el Keriasti
5 L. Kaspers 5 L. Valkenburg
6 M. van Donselaar 6 I. Daoudi
7 T. Klinkert 7 S. el Moussaoui
8 J. Klok 8 De. Aaras
Trainer D. Vermeulen Trainer Y. el Keriasti
Trainer T. Vonkerman Trainer S. Saidi
Trainer B. Valkenburg
JO9-3 3e klasse JO9-4 4e klasse
1 T. van Ark 1 V. Koorn
2 A. Mahdi Capelle 2 F. Hardeman
3 S. Rabhi 3 R. Zekhnini
4 Da. Aaras 4 N. Bijkerk
5 K. Cassaro 5 P. Takken
6 N. Aaras 6 A. Dielemans
7 Y. Offkir 7 Y. Westerink
8 S. van Steenbergen 8 R. Koorn
Trainer F. Capelle Trainer D. Koorn
Trainer L. Cassaro Trainer R. Dielemans
JO9-5 4e klasse
1 F. Warta
2 N. Loggers
3 B. Eggink
4 J. Hoogendorp
5 B. Bouman
6 J. Cozijnsen
7 F. Say
8 L. Rebergen
9 I. Pulleman
Trainer D. Hoogendorp

JO10

JO10-1 Hoofdklasse JO10-2 1e klasse
1 M. v/d Bovenkamp 1 T. Hilgeman
2 I. Aaras 2 J. Troost
3 C. Polderman 3 D. van Erven
4 Y. Stegeman 4 J. van der Plas
5 P. Anbeek 5 E. van de Haar
6 P. Achterberg 6 J. Ravenhorst
7 Y. Yehia Abdelwahab 7 D. Zietsma
8 D. Wilmans 8 J. Hamilton
Trainer R. Polderman Trainer B. van der Plas
Trainer H. Olde Trainer N. van de Haar
JO10-3 3e klasse JO10-4 3e klasse
1 L. Heijting 1 S. Kerkhoven
2 M. Budding 2 M. Poppe
3 L. Beijer 3 S. van der Wielen
4 D. vd Dikkenberg 4 T. van den Brink
5 S. van Dijk 5 J. Nieuborg
6 M.Verweij 6 O. van Maurik
7 L. Mostert 7 K. Pasterkamp
8 P. van Hal 8 R. v Gent
9 L. v/d Bovenkamp
Trainer C. Budding Trainer S. Kerkhoven
Trainer S. Beijer Trainer S. Nieuborg
Trainer F. van Maurik
JO10-5 4e klasse JO10-6 4e klasse
1 H. Bolderman 1 L. Wijnveen
2 B. Hutten 2 D. Hardeman
3 K. van de Pol 3 J. Vink
4 S. Diallo 4 D. van Kruistum
5 M. Roodbeen 5 J. de With
6 J. van der Kaaden 6 W. Holsappel
7 O. van der Pijl 7 T. van Bruchem
8 L. Hendriksen 8 L. de With
9 K.Donkelaar 9 A. Marchal
Trainer vacant Trainer J. Vink
Trainer vacant Trainer J. van Bruchem

JO11

JO11-1 Hoofdklasse JO11-2 1e klasse
1 J. Hardeman 1 W. van Walsum
2 M.Aâras 2 P. van Haaften
3 M. Hardeman 3 C. van Beusekom
4 L. Schlingmann 4 S. de Witte
5 E. Paez 5 Q. van Schenkhoff
6 D. van de Weerd 6 O. van Ree
7 N. Verschoor 7 J. van Ree
8 R. Aalderink 8 C. Diepeveen
9 S. van de Weerd 9 R. van Ginkel
10 J. Terzi 10 R. Ahidar
Trainer T. van de Lustgraaf Trainer vacant
Trainer A. Raterink Trainer vacant
JO11-3 2e klasse JO11-4 3e klasse
1 M. Dammers 1 E. Jager
2 B. Ariesen 2 K. van Stroe
3 R. Hosseini 3 R. Valkenburg
4 I. El Hamdaoui 4 L. Mentink
5 B. van Herk 5 A. Stadt
6 C. Peeters 6 J. Mijer
7 R. van Esseveld 7 M. Weijman
8 S. van Middendorp 8 R. Vogelsang
9 J. Bos 9 J. Keijzer
10 S. Takkebos 10 L. van Brummelen
Trainer vacant 11 F. de Geus
Trainer vacant Trainer vacant
Trainer vacant
JO11-5 4e klasse
1 S. van Nieuwkerk
2 R. Zandvoort
3 X. vd Pijl
4 M. Abdul Rahman
5 R. de Gooijer
6 A. Osman
7 H. Nouris
8 M. Amin Mokhtaar
9 D. Cassaro
10 R. vd Zandschulp
11 J. Fakkel
Trainer vacant
Trainer vacant

JO12

JO12-1 Hoofdklasse JO12-2 1e klasse
1 T. de Veer 1 M. Mul
2 L. van de Pol 2 M. Huizer
3 R. van Beek 3 J. Valkenburg
4 M. van de Pavert 4 J. van Dreven
5 D. van Doorn 5 P. Hidding
6 Q. Anbeek 6 T. Nahuis
7 N. Stefanovic 7 M. van den Dikkenberg
8 K. Polderman 8 T. van der Linden
9 L. de Vries 9 K. Olde
10 N. van Tellingen 10 S. Vermeulen
Trainer P. van der Laan Trainer M. van der Linden
Assistent trainer S. Admiraal Trainer N. van Dreven
JO12-3 2e klasse JO12-4 3e klasse
1 S. van Hal 1 T. Meuleman
2 M. Lamiri 2 A. Azad
3 M. Baardman 3 Z. Crljenkovic
4 M. Klinkhamer 4 S. Takken
5 B. Wilmans 5 L. Thoutenhoofd
6 T. Hoedeman 6 J. van Kruistum
7 J. van der Heide 7 C. Clarenbach
8 I. Chergui 8 E. van der Veen
9 J. Spies 9 W. van Gent
10 A. Benyessef 10 K. van Nieuwamerongen
Trainer P. Baardman Trainer vacant
Trainer L. Spies Trainer vacant
JO12-5 4e klasse
1 S. Speelziek
2 S. van der Wal
3 Y. de Gooijer
4 N. Guijt
5 A. de Jong
6 J. Marchall
7 R. el Fikiri
8 A. Farah
9 M. Veldhuysen
10 T. Hardeman
Trainer T. de Gooijer
Trainer T. Guijt

JO13

JO13-1 1e klasse JO13-2 3e klasse
1 C. Schaap 1 N. Bakker
2 L. van de Weerd 2 L. Ooms
3 Y. Harnafi 3 F. Melenhorst
4 J. van Kooten 4 S. Hamilton
5 T. van de Pol 5 J. Achterberg
6 A. Attaf 6 S. van Maanen
7 L. van Ginkel 7 M. van de Vendel
8 S. van Hunnik 8 M. Rahman
9 D. Penninks 9 B. Yildrim
10 R. van Dijk 10 J. Boon
11 L. Walvaart 11 B. van Middendorp
12 L. van Leijenhorst 12 T. Middendorp
13 T. Robbertsen Trainer vacant
14 D. Sopapea Leider vacant
15 O. Klick
Trainer C. Hardeman
Assistent trainer M. van de Pol
JO13-3 4e klasse
1 N. Poppe (keeper)
2 B. van der Pijl
3 L. Willemsen
4 S. van Veldhuizen
5 J. Weststrate
6 S. Diepeveen
7 J. Marten
8 H. Wulff
9 D. River Middag
10 D. Pronk
11 W. Rahi
12 P. Nourzada
13 L. Ramharakh
14 M. van Beek
Trainer vacant
Leider vacant

Jo14

JO14-1 Hoofdklasse JO14-2 3e klasse
1 M. Bieze 1 J. Doorn
2 M. Verschoor 2 S. Drost
3 L. van Doorn 3 J. Hilgeman
4 L. van Oosten 4 A. Stefanovic
5 L. Labrijn 5 S. van Elst
6 V. Penninks 6 L. Hoogendorp
7 D. Septer 7 N. Errahmouni
8 R. van Walsem 8 C. ten Napel
9 G. van de Weerd 9 S. Nieboer
10 T. van Kooten 10 K.A. Gijon
11 M. van de Haar 11 L. van der Wal
12 D. van de Weert 12 R. Nijnanten
13 J. Bakkenes 13 V. Zwijnen
14 O. Soekimo 14 B. Boot
15 J. Hendriksen 15 L. Alidhuh
16 T. Anbeek Trainer G.J. van der Wal
Trainer Theo Diepeveen Leider vacant
Assistent trainer Dick Rozeboom
JO14-3 4e klasse
1 J. Brunekreeft
2 W. Brandsen
3 L. Wammes
4 L. van de Wetering
5 M. van Wijk
6 M. van Doorn
7 P. Bochane
8 J. de Leeuw
9 L. van de Weerd
10 S. Uiterwijk Winkel
11 J. Speelziek
12 L. ten Haaft
13 N. Azarkane
14 J. van Eijk
15 Y.T. Gebru
Trainer K. van Doorn
Leider B. van de Wetering

JO15

JO15-1 1e klasse JO15-2 4e klasse
1 K. de Bruin 1 M. Hardeman
2 R. de Vries 2 N. Blok
3 L. de Ruiter 3 T. Septer
4 M. Foppen 4 J. Ruysch
5 T. Besselse 5 O. Uiterwijk Winkel
6 A. Azad 6 JL. Fortanier
7 E. Salemink 7 D.T. Hagos
8 R. Mikhail 8 M. Tijssen
9 R. Nieboer 9 M. van Veen
10 P. Wijnmaalen 10 D. Holst
11 K. Sel 11 M. Westland
12 L. van de Brink 12 T. van Daalen
13 J. van Leijenhorst 13 A. Aaras
14 M. van Ravenswaaij 14 Y. Akib
15 J. Filipe 15 J. van Ginkel
16 B. van Wakeren 16 M. van Hardeveld
Trainer L. van Haaften 17 L. Hendriksen
Assistent trainer H. van Walsem Trainer P.Westland
Leider vacant

JO16

JO16-1 1e klasse JO16-2 3e klasse
1 V. Nijs 1 O. Boujemaoui
2 J. van Beek 2 S. Edinne  Hamdaoui
3 B. Stijn 3 M. Ayar
4 A. Raterink 4 B. van Beek
5 A. Halici 5 A. Mourghad
6 S. de Bruyn 6 E. Simonsz
7 A. van de Haar 7 J. van Essen
8 S. van der Wielen 8 J. Boon
9 M. Galesloot 9 T. Ipskamp
10 M. Scholte 10 R. van Uijtert
11 C. Diteweg 11 R.Tubben
12 L. Hendriksen 12 J. van Ieperen
13 L. Vos 13 D. Bax
14 S. Boers 14 I. Boutouil
15 Y. Durmont 15 J. de Groot
16 J. Mulders Trainer vacant
Trainer M. Beudeker Leider A. Boon
Assistent trainer I. Stefanovic

Jo17

JO17-1 3e klasse JO17-2 3e klasse
1 T.J. van Schepen 1 J.Q. Huibers
2 R. Attaf 2 K.C.R. Veenvliet
3 T.G.J. Lagerwey 3 M.L. Rietveld
4 J.N. van Dam 4 L.R.W. Pfeiffer
5 W.W. van Soest 5 L. van Ravenswaaij
6 T.J.M. de Man 6 D.T. Lammers
7 H. Elyaagoubi 7 J.H. ten Hove
8 N.H. Klumpenaar 8 H.J. Bos
9 M. Herder 9 Y. Nasery
10 J. Hazeleger 10 M.A. Diepeveen
11 A.J. Tubben 11 Y. van de Weerd
12 C. van Ginkel 12 M. Quint
13 R. de Man 13 T. Kreeftmeijer
14 D. van der Zee 14 G. van Hoeflaken
Trainer vacant Trainer vacant
Trainer vacant Trainer vacant

JO19

JO19-1 Hoofdklasse JO19-2 3e klasse
1 D. Cornelissen 1 C. van de Kraats
2 L. Vink 2 J.M. Robbertsen
3 G. Gaasbeek 3 J. van de Weerd
4 B. Brouwer 4 D.B. Schoonhoven
5 L. Hofland 5 J. de Pater
6 H. Olde 6 H. Wittenberg
7 D. Olde 7 O. Lefere
8 J. de Pater 8 D.W.T. Bout
9 E. Verkade 9 L. van Wijk
10 J. Troost 10 S.H. Ipskamp
11 E. Vink 11 J. Helder
12 I. Ataf 12 D. Jagers
13 J. van Viegen 13 M. Alidhuh
14 D. Houdijk 14 I. Boutouil
15 S. Admiraal 15 S.T. Stijn
16 J. Hilbert 16 M. van Wakeren
17 Y. Keuken Trainer R. van de Weerd
18 L. de Vrijer Trainer M. Wittenberg
19 D. Donselaar
Trainer J. van Dalem
Assistent S. Roossen
Leider A. Admiraal
JO19-3 4e klasse
1 J. van der Sluis
2 J.H.J. Meijer
3 H.J. Bovekerk
4 T.J.H. Brunekreeft
5 D. Bovekerk
6 T. Strijks
7 J. Hazewinkel
8 R.M. van der Wal
9 D.J. Thoutenhoofd
10 S. Jalili
11 M.G. Haanstra
12 N.M. Coehoorn
13 J.P.S. van de Haar
14 A. Azad
15 L. van Wakeren
16 A. Largo
17 A. Tesfay Hagos
Trainer J. van Beusekom
Leider G.J. van der Wal

MO11

MO11-1 1e klasse MO11-2 2e klasse
1 S. Weerd 1 D. Helderman
2 J. Troost 2 M. van Diermen
3 A.L. Troost 3 E. van Berkt
4 L. Tijssen 4 Q. van de Pol
5 L. van Donselaar 5 T. Segers
6 D. van Elst 6 C. van de Berg
7 C. Hager 7 A. van den Brink
8 C. Hamelink 8 H. Bakker
9 T. Aben Trainer: vacant
Trainer: J. Hager Leidster: A. van den Akker
Leidster: J. van Elst Leidster: S. van de Pol

MO13

MO13-1 2e klasse MO13-2 4e klasse
1 Z. Elbers 1 M. de Koning
2 M. van Uytert 2 S. Baeza
3 M. van Kooten 3 S. Al Soulimam
4 J. van Appeldoorn 4 E. de Jong
5 M. Drost 5 M. Hendriks
6 K. Ravenhorst 6 M. Kerkhoven
7 I. Weisink 7 Y. Koerts
8 Y. Petronilia 8 J. Rebergen
9 B. Beekhuis 9 N.L. Zegers
10 D. Brinkman 10 Y.D. Middag
11 F. van der Linden Trainer: vacant
12 A. van Hattem Leider: vacant
13 F. Hager
14 A. Phielix
Trainer: R. van Kooten
assistent trainer: B. Wenneker
Leidster A. van Appeldoorn

MO15

MO15-1 3e klasse
1 N. Saddiki
2 N. Haanstra
3 S. de Leeuw
4 C. Meijers
5 B. van de Weerd
6 H. Al Souliman
7 S. Vogelzang
8 G. Crisci
9 M. Brinkman
10  J.S. Middag
Trainer: vacant
Leider: vacant

MO17

MO17-1 1e klasse MO17-2 2e klasse
1 Y. van Merkenstijn 1 A. Villegas
2 A. Velthuizen 2 M. Sassmannhausen
3 J. Fortanier 3 S. Ibrahimi
4 M. de Ruiter 4 L. van Tent
5 C. Guérain 5 S. Troost
6 I. van Esseveld 6 R. Ooms
7 L. Beukenhorst 7 J. Hager
8 N. van de Vendel 8 A. van Kruistum
9 M. Bos 9 S. Zoeteman
10 E. Faber 10 T. van Dijk
11 M. de Leeuw 11 F. van Rotterdam
12 E. Vermandel 12 I. Vonkeman
13 S. van Steenbergen 13 T. Wittenberg
14 S. van Hunen 14 S. Gijbertsen
Trainer: J. de Ruiter 15 L. Douma
Assistent trainer: A. de Koning 16 K.Landman
Leidster: D. Velthuizen Trainer: vacant
Leider: M. van Dijk

Vrouwen

VR1 4e klasse
1 J.Boer
2 G. Noorman
3 A. Giel
4 H. van Drumpt
5 M. Boers
6 I.Hutten
7 C. Faber
8 A. Kamerbeek
9 C. Boers
10 R. Meijer
11 B. van Stempvoort
12 E. Versteeg
13 M. van Engelenburg
14 C. van Ravenhorst
15 S. Kruidbos
16 E. Heikamp
17 I. Klerks
Trainer: J. Kruidbos
Assistent trainer M. Phielix
Leider vacant

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy