Algemeen

VRC 35+2 heeft overtuigend seizoen achter de rug!

Off 222

Onze vereniging doet met 3 (aankomend seizoen zelfs met 4) teams mee aan de 35+ competitie en voetbalt tegen andere 35+ teams uit Veenendaal en omgeving. Dit afgelopen seizoen was het al snel duidelijk dat VRC 35+2 het team was die verslagen diende te worden. Dit team was zowel conditioneel, fysiek als speltechnisch het meest dominante team in de competitie en is meer dan terecht kampioen geworden. Om dit succes door te trekken werd het eigen VRC 35+ toernooi ook winnend afgesloten. De hamvraag binnen 35+ voetbal zal aankomend seizoen vrij simpel zijn, wie stopt dit team?

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Privacy