Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

VRC door overwinning dichtbij een periodetitel

0 328

Een nieuwe overwinning heeft ervoor gezorgd dat VRC met nog een wedstrijd te spelen koploper is in de tweede periode. Die wedstrijd, een inhaalduel tegen Lunteren, wordt op 30 maart gespeeld. ,,Maar tot die tijd willen wij ook onze potjes winnen.”

Bron Veenendaalse krant / Jeroen van der Veer; Foto’s VRC

Dat deed de ploeg van Jan Gaasbeek zaterdag tegen Lelystad ook. De thuisploeg miste na een kwartier een penalty, waarna Erik van de Putte één minuut na rust de 0-1 maakte. Met nog twintig minuten te spelen ontving de thuisspelende ploeg rood en gooide Mitch van de Berg het duel op slot.

,,Een dikverdiende overwinning”, sprak Gaasbeek. ,,Wij hebben een lekkere flow te pakken en ondanks dat ik nooit over die periode sprak, gaan we er nu natuurlijk ook vol voor.”

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy