Algemeen, Sponsors, Uitgelicht

VRC en Heineken sluiten sponsorovereenkomst voor 5 jaar

0 624

Heineken adverteert de komende 5 jaar duurzaam op het nieuwe digitale led-scherm van Green Boarding en op een reclame doek langs rondweg Oost. De hele dag is de advertentie minimaal 10 seconden iedere 10 minuten zichtbaar op het Led scherm tijdens alle reguliere “competitie dagen”.

Met een advertentie over het alcohol vrije bier Heineken -0.0- kiest Heineken voor een duurzame en ‘sociale’ manier van outdoor advertising en ontvangen daarvoor een CO2 reductie certificaat op naam twv € 1.500,- per 5 jaar. De opbrengst van de advertenties op de Green Boarding levert VRC een budget op voor verdere verduurzaming van de accommodatie en een duurzame verbintenis naar de bedrijven.

Meer informatie over Green Boarding lees je in deze documenten: Duurzaam Adverteren VRC Veenendaal en Flyer Green Boarding

Ben je ook geïnteresseerd in een duurzame advertentie of weet jij een bedrijf dat misschien op het led-scherm zou willen adverteren in ruil voor een CO2 reductie certificaat neem dan per mail contact op met Gert Hendriksen sponsorcommissie@vv-vrc.nl

Afgelopen dinsdag werd het contract op Sportpark Spitsbergen getekend.

Op de foto links Gert Hendriksen (VRC sponsorcommissie) en rechts Frank Smid (accountmanager Heineken).

Wij zijn erg blij weer een nieuwe sponsor toegevoegd te hebben aan onze Green Boarding en danken Heineken voor deze geweldig bijdrage aan onze vereniging.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy