Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

VRC flikt hét en pakt de tweede periode

0 351

VRC heeft het voor elkaar. De debutant kan in juni een gooi doen naar de eerste klasse. De spanning was om snijden aan de spitsbergenweg. Toen in de rust bekend werd dat VVOP op een 1-0 voorsprong stond tegen OWIOS had VRC het in eigen hand. Na een ruim uur spelen was het Lunteren die als eerste de score wist te openen. 0-1. De tijd tikte weg.

Over de laatste 10 minuten zal nog lang gesproken worden binnen de gelederen van VRC. Edwin van de Berg deponeerde de bal op fraaie wijze vanaf rand zestien in de bovenhoek 1-1. ( zie video ) Het scenario werd voor de Veenendalers nog mooier toen Achraf el Azzousi de bevrijdende 2-1 wist binnen te werken. Toen het laatste fluitsignaal klonk was de ontlading enorm. VRC heeft karakter getoond. Moest diep gaan tegen een stugge tegenstander. De mannen van Jan Gaasbeek hebben een fantastische teamprestatie geleverd door het binnenhalen van de tweede periode.

Bron Voetbaleentwee.nl / Teus Jakobs

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy