Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

VRC in het NOS Jeugdjournaal over aangepaste trainingstijden voor de jeugd

0 487

Sinds deze week moeten sportparken voorlopig om 17:00 uur dicht. Dat betekent: geen trainingen in de avond. Omdat wij het belangrijk vinden dat onze jeugd kan door sporten, trainen jeugdteams nu ’s middags na school.

NOS-jeugdjournaal heeft hier een reportage over gemaakt. Gisteren hebben zij opnames gemaakt en vrijdagavond is dit item uitgezonden in het Jeugdjournaal. Heb je het nog niet gezien? Hier kan je de reportage terugkijken: https://jeugdjournaal.nl/artikel/2408083-veel-sporttrainingen-verplaatst-door-strengere-corona-regels.html

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy