Algemeen, Meiden, Uitgelicht

VRC is op zoek naar meiden, die graag willen voetballen.

0 576

Voetbalvereniging VRC is een gezellige familieclub met een groeiend aantal meidenteams.  Veel van deze meidenteams groeien uit hun jasje en daarom zijn we op zoek naar nieuwe enthousiaste voetbalmeiden, zodat we per leeftijdsklasse meerdere teams kunnen vormen.

Ben jij tussen de 10 en 16 jaar en heb je altijd al willen voetballen, of ben je toe aan een andere club, stuur dan een mail naar Jasper de Ruiter Coördinator Meiden- en Vrouwenvoetbal, coordinator-dames@vv-vrc.nl  en kom gezellig een keer meetrainen.

 Jasper de Ruiter

Coördinator Meiden- en vrouwenvoetbal v.v. VRC

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy