VRC mag zich de verdiende winnaar noemen in het treffen tegen Renswoude.

De mannen van Jan Gaasbeek toonde meer initiatief en werden hiervoor beloond met een 2-1 zege. Het opgebouwde overwicht betaalde zich in de 14e min uit. Rick de Koning ontving de bal van Mitch van de Berg, speelde zich knap vrij en liet doelman Jelmer Nijburg kansloos 1-0. Renswoude liet zich gaandeweg de eerste helft meer gelden.

Maar zo’n kans als Koen Nijhuis namens VRC kreeg in de 30e min konden de gasten alleen maar van dromen.

Vlak voor rust ontbrandde de in slaap gesukkelde derby. Gerard Diepeveen bracht op randje buitenspel Renswoude in de 43e min weer langszij 1-1. Bij VRC smaakte de thee het lekkerst in de rust. Nadat Ruben Rentenaar eerst nog de bal had over gekopt deed Mitch van de Berg het beter. Van dichtbij kopte de aanvaller de verdiende 2-1 binnen.

Na pauze geen offensief van de Kraaien. VRC bleef eenvoudig overeind tegen een aanvallend zeer matig Renswoude. Een schot op de lat van Mitch van de Berg op de lat in de 54 min was dan ook het hoogtepunt van de gehele tweede helft.

VRC doet goede zaken en kan volgende week tegen FC Horst zichzelf nog meer lucht verschaffen. 

Voetbaleentwee.nl / Teus Jakobs.