Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

VRC JO11-2 dendert door!

Off 290

Als enige team van VRC staat het team van de JO11-2 in de kwartfinales van de KNVB Beker!

Dit enthousiaste team, met als trainers Ivan Stefanovic / Maarten Anbeek en leider Gert-Jan van Elst, wist afgelopen woensdag met gemak te winnen van ’t Goy JO11-1 (5-0) en plaatste zich daarmee bij de laatste 8! Ook in de wedstrijden daarvoor wisten ze hun tegenstanders met gemak af te troeven door ze met 4-1 en 5-1 te verslaan.

Woensdag 16 mei a.s. spelen deze talenten om 19.00 uur tegen Sterrenwijk JO11-1. Het team van VRC JO11-2 bestaat uit Milan van Dam (keeper), Stijn Schaap, Levi van Doorn, Jesse Hendriksen, Seth van Elst, Liz van Ginkel, Aleksa Stefanovic en Tygo Anbeek.

Wij wensen de jongens heel veel succes woensdag, op naar de halve finale!

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Privacy