Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

VRC JO13-3 KAMPIOEN!!

0 245

Afgelopen zaterdag was op een bijna uitverkocht sportpark een punt genoeg voor het behalen van het kampioenschap. De spanning vooraf was hoog maar dit werd al gauw minder toen na een kwartier er al  5-0 op het scorebord stond. Bij rust was het zelfs al 8-0. De 2e helft was een formaliteit, er werd nog een keer gescoord en zo kon na het laatste eindsignaal de titel gevierd worden. Dit samen met het massaal aanwezige publiek. Eerst op het veld, toen in de kantine en aansluitend op de platte kar door Veenendaal langs bijna alle huizen van de spelers.  

De jongens hebben de titel zeker niet cadeau gekregen, 4 keer werd er gewonnen met 1 doelpunt verschil en in 2 wedstrijden moest een 2-0 achterstand ongedaan gemaakt worden. Toch werden uiteindelijk alle 10 de wedstrijden gewonnen met een doelsaldo van 65 voor en 22 tegen. Dat is ook de kracht van dit team, het collectief, er samen voor willen gaan, in het veld maar ook buiten het veld. Jongens gefeliciteerd!!

Bastiaan, Kees, Mark en 13-3 ouders.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy