Algemeen, Sponsors, Uitgelicht

VRC JO19-1 in het nieuw!

0 440

Als de JO19-1 van V.R.C. zijn wij trots en dankbaar dat wij mooie inloopshirt en polo’s hebben gekregen! Deze zijn ter beschikking gesteld door Beter Warm van Dick de Hertog en en JJW Camper Interieurbouw. Beide heren hebben wij bedankt voor hun bijdrage, zodat we er weer netjes en warm bij lopen!

Om er zelf lekker warm bij te zitten verwijzen wij graag naar de website van www.beterwarm.nl. Hier kun je allerhanden zaken kopen voor uw haard, tuinhaard en pelletkachel. Ook voor infrarood panelen en spiegels waar de infrarood techniek in is verwerkt!

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy