Algemeen, Uitgelicht

VRC kiest voor duurzaamheid

Off 254
Vandaag zijn er 60 zonnepanelen op het dak van onze kantine geplaatst.
Met het plaatsen van deze zonnepanelen draagt VRC een steentje bij aan een groenere omgeving, zodat ook toekomstige generaties kunnen blijven genieten van voetballen op Sportpark Spitsbergen. Bovendien zullen de energiekosten op onze jaarlijkse begroting de komende jaren aanzienlijk gaan dalen.
Deze eenmalige investering is gefinancierd door de eigen Crowdfunding actie uit 2015 en een subsidie bijdrage van de overheid in het kader van de subsidieregeling Energiebesparing en duurzame energie sportaccommodaties (EDS). De terugverdientijd is ongeveer 6 – 7 jaar.
De zonnepanelen zijn aangelegd door Solaris Industria uit Utrecht (http://solarisindustria.com/)  en mede mogelijk gemaakt door Installatiebedrijd Trend uit Veenendaal (https://trendbv.nl/).

   

 

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041