Algemeen, VRC 1

VRC krijgt in eigen huis klop van Leones

0 337

Op eigen veld heeft VRC in een bekerwedstrijd voetballes gekregen van Leones. De ploeg uit de eerste klasse was duidelijk een maatje te groot voor de Veenendalers en won terecht met 2-6. ,,We kunnen hier heel lang over praten, maar dat heeft geen zin. Zij waren gewoon veel beter.”

Bronnen: Veenendaalse krant / Jeroen van der Veer & foto’s VRC

Trainer Jan Gaasbeek kon na afloop leven met het verlies.

Ook hij had gezien dat de bezoekers veel beter waren. Toch kreeg de tweede klasser uit Veenendaal de eerste mogelijkheden, maar faalde de ploeg in de afwerking. Doordat Leones voor rust drie keer wist te scoren en Erik van de Putte ook het net vond, gingen beide ploegen met 1-3 rusten.

Na de onderbreking liepen de gasten uit naar 1-6 en kon Koen Nijhuis in de slotfase vanaf de stip nog de 2-6 produceren. ,,We eindigen het duel nog met twee rode kaarten. Voor beide ploegen eentje”, mopperde Gaasbeek. ,,Dat je verliest is te begrijpen, maar een rode kaart in de slotfase pakken….”

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy