Algemeen, Meiden, Uitgelicht

VRC pakt groot uit met een meidendag

0 466

Op vrijdag 14 mei organiseert VRC een KNVB Meiden Voetbalfestival. Met deze meidendag willen we onze eigen meiden bedanken voor hun inzet en enthousiasme in deze toch wel rare tijd en we willen andere meiden van buiten VRC graag de kans geven om de sfeer te proeven bij deze gezellige club en kennis te laten maken met voetbal.

Het festival bestaat uit 11 voetbalvormen, gekoppeld aan een Oranje-international, waarbij je zowel individueel als met een team scores haalt en samen geniet van het voetbalspel. Je raakt niet uitgespeeld!

Ben je tussen de 6 en 18 jaar en wil je ook meedoen aan deze meidendag? Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar Coordinator-dames@vv-vrc.nl. Neem ook gerust een vriendin mee, maar ook zij moet zich wel even aanmelden.

Start van deze dag is om 10.30 uur en duurt tot 14.00 uur (tijden zijn nog onder voorbehoud).

Deze dag is mede mogelijk gemaakt door de KNVB en ING.

Jasper de Ruiter
Coördinator Meiden- en Vrouwenvoetbal VRC

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy