Algemeen, Uitgelicht

VRC schenkt flesjes water aan de buren

0 600

VRC heeft vandaag flesjes water geschonken aan onze buren Zorggroep Charim locatie de Meent.

Het zal nog wel even duren voordat wij  weer gebruik mogen maken van onze kantine en om te voorkomen dat we dan met een voorraad zouden zitten met een verlopen houdbaarheid datum, leek het ons zeker in deze moeilijke tijden beter om ze nu weg te geven.

Dat dit gewaardeerd wordt blijk wel uit deze reactie op de Facebook van de Zorggroep.

“Voetbalvereniging VRC heeft locatie de Meent heel veel flesjes water geschonken! Team Welzijn van de Meent maakte hier een ander etiket op, om alle collega’s een hart onder de riem te steken in deze tijd. “ZORGWATER, zorg goed voor jezelf en de ander, je bent een topper! ” vv. VRC bedankt!”

Zie ook hun video op Facebook

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy