Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

VRC straft fouten genadeloos af

Off 297

VRC pakt de cadeautjes aan en verslaat v.v. Veenendaal met 4-0. Anders dan de stand doet vermoeden was het geen hoogstaand treffen in de Veenedaalse derby. Een enorme verdedigingsfout in de tweede minuut zette de toon tussen VRC en v.v Veenendaal. Stephan van Grootveld verslikte zich in Mitch van de Berg. Doelman Guido Prins kon niet voorkomen dat de aanvaller de 1-0 scoorde.

Bron Voetbaleentwee.nl / Teus Jakobs

Wat volgde was een wedstrijd met inzet, strijd, opspringende banken, maar geen kansen. Het eerste daadwerkelijke schot op doel van VRC kwam op naam van Arian van Kranenburg maar werd eenvoudig opgevangen door Erwin Huijbens. Het in groten getale opgekomen publiek zag dat de twee teams moeite hadden om tot aan de rust een uitgespeelde kans te fabriceren. Ruststand 1-0.

Na de pauze meer activiteit in de doelgebieden. Sven van Asselt produceerde een krachteloos schot namens v.v Veenendaal. Koen Nijhuis testte aan de overzijde tweemaal  de kwaliteiten van Guido Prins. In de 69 minuut plaatste Mitch van de Berg v.v. Veenendaal voor een loodzware opgave. De rappe aanvaller anticipeerde goed en scoorde vanuit de rebound de 2-0. Van de Berg
zag tot zijn verbazing dat hij niet veel later het speeltuig zomaar van Stephan van Grootveld in zijn voeten kreeg gespeeld. De bal in het lege doel deponeren was een klein kunstje 3-0. Dit was de genade klap voor v.v. Veenendaal. Stefan Tanis gooide nog wat zout in de wonden door een fraaie solo beheerst af te werken 4-0. In de slotminuut had Roy Rentenaar medelijden met zijn nieuwe ploeggenoten want een niet te missen kans- aangeboden door Jesse Sprokkelenburg – werd overgeschoten. Eindstand 4-0

 

 

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041