Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

VRC Voetbal Academie van start

0 426

Afgelopen vrijdag, 15 januari, was het dan zover, de start van de VRC Voetbal Academie.

Bijna 60 jongens en meiden tussen 6 en 16 jaar kregen hun eerste training op de voetbalacademie. Wat een genot om zoveel talenten rond te zien lopen, die zich nog meer willen ontwikkelen. Daar kunnen wij als club alleen maar trots op zijn. En juist in deze coronatijd geeft het de jeugd een extra mogelijkheid om even hun zinnen te verzetten en zich sportief in te spannen.

Zie ook de leuke foto’s en filmpjes van de eerste avond.

Het doel van de VRC Voetbal Academie is om jongens en meiden als voetballer/ster beter te maken, waarbij onze focus ligt op het ontwikkelen van techniek, coördinatie en fysiek. Tijdens de trainingen maken we naast loopladers, springtouwen en gatendoek gebruik van geavanceerde materialen, zoals smartgoals en sprintparachutes om deze talenten verder te helpen ontwikkelen. We zien uit naar de volgende training.

VRC Voetbalacademie

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy