Algemeen, Meiden

VRC VR1 verliest tweede wedstrijd.

0 133
Om 12.00 wordt er afgetrapt.
We laten de bal in de ploeg het spel zit er goed uit. We krijgen kansen, maar de bal gaat er niet in.
Na een klein kwartier maakt VOP de 1-0. We blijven ons spel spelen en proberen op de helft van de tegenstander te spelen. VOP hanteert de lange bal en maakt 2-0. Door een corner voor VOP beland de bal ongelukkig in ons doel 3-0.
Wij raken niet in paniek en blijven voetballen. Na een half uur onze eerste corner. Deze bal gaat voorlangs en VOP pakt de bal op in de omschakeling en maakt de 4-0. We krijgen zelf een kans, maar komen niet tot scoren. VOP zorgt voor de ruststand van 5-0.
De tweede heft begint voor ons goed.
Voetballend komen we tot drie kansen in de eerste 10 minuten. Ons spel is goed. Het ontbreken van afmaken blijft ook de eerste 20 minuten ons parte spelen. VOP bouwt uit naar 7-0. Met nog 10 minuten komen we goed door over links en we maken de 7-1.
Dit is ook de eindstand.
We hebben verloren in punten, maar gewonnen in inzet, voetbalspel. Als we deze lijn doorzetten komen de punten zeker.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy