Algemeen

Vrouwen 30+ zoeken een train(st)er

0 432

Sportief, leuk, gezellig, enthousiast en gemotiveerd, dat is in het kort de omschrijving van het VRC vrouwen 30+ team! We zijn in augustus 2018 gestart met voetballen en bestaan intussen uit 2 competitie spelende teams. Om ons nog meer te motiveren en het voetballen goed te leren, zijn we op zoek naar een enthousiaste train(st)er. Elke dinsdagavond staan we met 21 vrouwen op het veld, competitie spelen we een viertal vrijdagavonden in het voor- en najaar! Zou mooi zijn als je de competitie-avonden erbij kunt zijn, maar is niet noodzakelijk. Wie wil de uitdaging aangaan om ons nog enthousiaster en gemotiveerder te krijgen en alle voetbal skills bij te brengen?!

Stuur een mail naar Jasper de Ruiter, onze coördinator Vrouwenvoetbal; coordinator-dames@vv-vrc.nl

We hopen je snel te zien op het trainingsveld!

VRC Vrouwen 30+

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy