Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

Wat doet een steward bij de herstart van de jeugdtrainingen?

0 216

Om een veilige omgeving te creëren waarin de jeugd weer met veel plezier kan komen trainen, hebben wij gisteren in het bericht Verantwoord-sporten-vanaf-6-mei  diverse richtlijnen c.q. aanbevelingen kenbaar gemaakt. Ook hebben we nieuwe logistiek routes om op de trainingsvelden te komen aangegeven.

Een veilige omgeving bereiken we alleen als de jeugdspelers en de ouders deze richtlijnen cq aanbevelingen daadwerkelijk opvolgen en de juiste ingang naar één van de 3 velden nemen.

De nieuwe 1,5 meter samenleving zal bij VRC best even wennen worden en zal in de eerste weken zeker ook niet altijd vanzelf gaan.

De VRC stewards gaan je daarbij helpen! Wat de stewards precies gaan doen hebben we beschreven en vind je onderaan dit bericht.

Wij hebben Bram Bargeman bereid gevonden om in deze periode als steward coördinator op te treden. Hij zal o.a. de planning hiervoor gaan doen. Wij willen bij elke trainingssessie 3 stewards hebben en zoeken nog mensen die willen helpen.

Wil je ons na lezing van de stewards activiteiten helpen? Neem dan s.v.p. contact op met Bram.
Hij is te bereiken op 06-18447155. 


Hieronder de door de Stewards uit te voeren activiteiten.

 

In- en uitgang van de sportvelden en tijdelijk plaatsen fietsen en scooters

We hebben 3 velden beschikbaar;

Veld 1 = hoofdveld bij tribune; Veld 2 = achter de fietsenstalling; Veld 3 = net voorbij de kleedkamers;

De fietsenstalling blijft gesloten!

Fietsen moeten worden geplaatst in het vak bij de in- en uitgangen van de 3 velden;

Let daarbij op dat kinderen bij het stallen van de fiets voldoende afstand houdt en de fietsen netjes op een rij zetten;

Verplaats zelf i.v.m. hygiënische aspecten geen fietsen, tenzij je handschoenen aantrekt.

 

Kinderen die gebracht/gehaald worden met fiets of auto

Probeer de ouders in de auto te laten zitten zowel bij ophalen als wegbrengen;

Zorg dat ouders die op de fiets komen direct weer weggaan met in acht neming van de 1,5 meter regeling;

We snappen dat sommige ouders willen blijven staan en eventueel met andere ouders willen praten. Wijs hun erop dat dit niet mag/kan en vraag hen om weg te gaan en de parkeerplaats te verlaten;

Bij ophalen is het niet toegestaan om uit de auto te stappen;

De ouders die hun kind met de fiets ophalen moeten tenminste 20 meter afstand bewaren ten opzichte van het hek waar hun zoon of dochter doorheen komt en dat ze 1,5 meter afstand van elkaar houden.

 

Waar rekening mee houden?

Vanwege hygiënische redenen is het veiligst als je zelf een veiligheidsvest van huis mee neemt, zodat het voor iedereen duidelijk is dat jij een steward bent. Waarschijnlijk heb je zo’n gele, rode of oranje vest wel in je auto liggen;

Wij zorgen er voor dat er bij VRC ook hesjes liggen in het geval je geen veiligheidsvest hebt. Maar het is in deze tijd niet verstandig om dit dan later weer door een ander te laten gebruiken;

Het sportpark wordt om 17:15 uur geopend en om 21:45 uur gesloten door daartoe aangewezen personen;

Op de 3 toegangshekken hangen wij een hangslot met cijfercode;

Wij verzoeken je nadat een trainingssessie begonnen is het toegangshek met het hangslot op slot te doen; zodat er geen ouders alsnog naar binnen gaan en je zelf tijdens de  trainingen een paar keer rond kan lopen om te kijken of de afstand van 1,5 meter bij het trainen bewaard blijven (met name vanaf 13 jaar en ouder);

Waarschuw de trainer en spelers indien zij dit niet doen. Mocht het herhaaldelijk voorkomen en je komt er samen niet uit, bel dan één van de opgegeven telefoonnummers;

Wij verwachten dat de lampen op de trainingsvelden niet aan hoeven. Mocht dat de eerste weken toch nodig zijn, dan worden de lampen op afstand aan- en uitgezet, zodat niemand de kantine in hoeft om de lampen aan of uit te doen;

De handhaving is het meest nodig bij het komen en weggaan van de spelers, dit gebeurd op het parkeerterrein. Op het veld is de trainer verantwoordelijk voor handhaving . Hij is ook verantwoordelijk om te zorgen dat de spelers worden opgevangen (op het veld) en dat de spelers na de training weer afgeleverd worden op het parkeerterrein;

Hou rekening met het feit dat spelers soms te laat kunnen komen en dus hou de parkeerplaats in de gaten tot 10 minuten na aanvang van de training;

De indeling van de velden (welk team traint waar) hangt op de drie toegangshekken;

Als je een mondkapje, handschoenen of ontsmettingsgel wil gebruiken dan liggen deze in kleedkamer 1. Deze zijn ook te gebruiken in het geval een speler geblesseerd of gewond is geraakt;

Mochten er samenscholingen zijn van personen van 13 jaar en ouder (ook bijvoorbeeld niet VRC leden) buiten training om, aangeven aan hun dat dit niet kan. Bij het niet gehoorzamen kunnen we de BOA’s bellen of de politie;

Indien spelers (meestal de jongere) niet weten waar zij heen moeten, kun je ze begeleiden, houdt er echter rekening mee dat er altijd minimaal 1 persoon voor en na de trainingen op het parkeer terrein aanwezig moet zijn. Dit is belangrijk omdat hier de handhaving het meest nodig is;

De kantine is gesloten! Het is door o.a. de gemeente niet toegestaan om deze te openen. We hebben dus helaas niet de mogelijkheid om jullie te voorzien van koffie (sorry). Wil je toch wat drinken of eten, neem dat dan van huis mee;

De kleedkamers en toiletten zijn ook gesloten !  Ga dus thuis eerst naar het toilet.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy