Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

Wil je ook zo’n gave VRC capuchonsweater?

0 221

Zou je ook zo’n gave blauwe VRC capuchonsweater met je eigen naam er op willen hebben? Dat kan!

Zaterdagochtend 15 februari a.s. kun je ‘s ochtends tussen 10.00 en 11.00 uur in onze kantine de sweater komen passen en bestellen. De sweater kost € 28,50 euro en dient gelijk met het bestellen betaald te worden.

Levertijd is afhankelijk van de drukker en bedraagt circa 3 tot 4 weken.

Tevens zijn zaterdag de andere VRC merchandise artikelen in de verkoop. Wat dacht je van zo’n heerlijke warme VRC wintermuts? Of toch liever een VRC tassenlabel? Of toch… kom zaterdag gewoon gezellig langs in onze kantine om te zien wat we zoal verkopen!

Kijk ook op: https://www.vv-vrc.nl/merchandise/

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy