Aanpassing programma Startzaterdag

Helaas is afgelopen week duidelijk geworden dat veld 4 en 5 op de Startzaterdag nog niet gebruikt mogen worden. Hierdoor hebben we het trainingsprogramma van deze dag moeten aanpassen. De nieuwe indeling zie je hieronder.

Om alles passend te krijgen, zijn de trainingen en wisseltijden iets ingekort. De trainingen duren 55 minuten en er is 10 minuten wisseltijd.

Onkruidbestrijding

Komende week wordt op alle grasvelden in Veenendaal het onkruid bespoten. Vanuit wetgeving mag er daarna vanwege veiligheidsoverwegingen 14 dagen geen gebruik worden gemaakt van de grasvelden. Pas vanaf 2 september kunnen we veld 4 en 5 weer gaan gebruiken. Dit heeft dus invloed op de Startzaterdag, maar ook alle oefenwedstrijden op veld 4 en 5 kunnen tot die tijd niet doorgaan.

Nieuwe trainingstijden