Hoofdbestuur
Voorzitter Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Vice Voorzitter Barend van Kesteren vice-voorzitter@vv-vrc.nl 06-53836663
Secretaris Harry van der Sluis secretaris@vv-vrc.nl 06-53675166
Penningmeester Kees Sikkema penningmeester@vv-vrc.nl 06-44560820
Commercie Gert Hendriksen sponsorcommissie@vv-vrc.nl 06-22556959
Wedstrijdzaken Joyce van Ginkel-Pelle voorzitter-wz@vv-vrc.nl 06-51544059
Voetbalzaken voorzitter-ctz@vv-vrc.nl
Beheer commissie Bert Schuilenburg beheercommissie@vv-vrc.nl 06-52050515
Horeca commissie Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Communicatie manager Mirjam Admiraal communicatie@vv-vrc.nl 06-40741385
Algemeen algemeen@vv-vrc.nl
Financieel
Penningmeester Kees Sikkema penningmeester@vv-vrc.nl 06-44560820
Facturatie Ireen Blok facturen@vv-vrc.nl 06-12190516
Contributie Connie van Appeldoorn contributie@vv-vrc.nl
Administratie
Algemeen Anneke Reberegen administratie@vv-vrc.nl
Ledenadministratie Connie van Appeldoorn ledenadministratie@vv-vrc.nl
Wedstrijdzaken
Voorzitter Joyce van Ginkel-Pelle voorzitter-wz@vv-vrc.nl 06-51544059
Wedstrijdsecretaris Henk Schuilenburg wedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl 06-10542834
Contactpersoon KNVB Henk Schuilenburg wedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl 06-10542834
Toernooien Stefhan Kerkhoven toernooicommissie@vv-vrc.nl 06-14848699
Coördinator scheidsrechters Theo vd Bovenkamp scheidsrechterscoordinator@vv-vrc.nl 06-23742476
Coördinator trainingsschema Jan Kees Bos coordinatortrainingsschema@vv-vrc.nl 06-31935657
Voetbalzaken
Voorzitter voorzitter-ctz@vv-vrc.nl
Hoofdopleiding Jeugd David Wagensveld hoofdopleidingen@vv-vrc.nl 06-22995663
Technisch Coördinator bovenbouw O16 t/m O19 Rick de Koning tc-bovenbouw@vv-vrc.nl 06-14491413
Technisch Coördinator middenbouw O12 t/m O15 Maarten Anbeek tc-middenbouw@vv-vrc.nl 06-18243291
Technisch Coördinator onderbouw O6 t/m O11 Nick Rentenaar tc-onderbouw@vv-vrc.nl 06-54340506
Coördinator vrouwen en meiden Jasper de Ruiter coordinator-dames@vv-vrc.nl 06-12448524
Coördinator keepers Vacant coordinator-keepers@vv-vrc.nl
Coördinator G-Voetbal Bram Bargeman coordinator-g-voetbal@vv-vrc.nl 06-18447155
Senioren 2 t/m 9 Nico van Ginkel sectiehoofd-senioren@vv-vrc.nl 06-20651161
O23
Vrouwen(VR 1, VR 30+) Jasper de Ruiter coordinator-dames@vv-vrc.nl 06-12448524
Meiden (MO11 t/m MO20) Arianne van den Akker sectiehoofd-dames@vv-vrc.nl 06-42808806
Sectiehoofd JO16 t/m JO19 Richard Foppen sectiehoofd-bovenbouw@vv-vrc.nl 06-20445062
Sectiehoofd JO12 t/m JO15 Bernhard Aalderink sectiehoofd-middenbouw@vv-vrc.nl 06 51949558
Sectiehoofd JO8 t/m JO11 Anne de Koning sectiehoofd-onderbouw@vv-vrc.nl 06-12403516
Spitsies en Tigers (5 tot 7 jaar) Anne de Koning sectiehoofd-onderbouw@vv-vrc.nl 06-12403516
Technische Commissie VRC selectieteams (senioren mannen)
Coördinator VRC 1 en 2 Stefan Tanis coordinator-vrc1-2@vv-vrc.nl
Lid TC Stefan v Leeuwen
JOC
Algemeen Sharon van de Pol joc@vv-vrc.nl 06-36512232
VRC Voetbal Academie voetbalacademie@vv-vrc.nl
Materialen Theo van de Bovenkamp materialen@vv-vrc.nl 06-46425146
Merchandise Joyce van Ginkel-Pelle merchandise@vv-vrc.nl 06-51544059

Hoofdsponsor

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy