Organisatie

Bekijk ook

Hoofdbestuur

FunctieNaamEmailadresTelefoonnummer
VoorzitterGerrit Jan  van de Weerthofvoorzitter@vv-vrc.nl06-25053617
Vice VoorzitterBarend van Kesterenvice-voorzitter@vv-vrc.nl06-53836663
SecretarisHarry van der Sluissecretaris@vv-vrc.nl06-53675166
PenningmeesterMarius Penninkspenningmeester@vv-vrc.nl06-20018146
CommercieGert Hendriksensponsorcommissie@vv-vrc.nl06-22556959
WedstrijdzakenVacantvoorzitter-wz@vv-vrc.nl
VoetbalzakenTom Verschoorvoorzitter-ctz@vv-vrc.nl06-53531101
BeheercommissieBert Schuilenburgbeheercommissie@vv-vrc.nl06-52050515
HorecacommissieGerrit Jan  van de Weerthofvoorzitter@vv-vrc.nl06-25053617
CommunicatiemanagerMirjam Admiraalcommunicatie@vv-vrc.nl06-40741385
VRC A-SelectieMarcel Hofmanvrc-a-selectie@vv-vrc.nl06-21582880
Algemeenalgemeen@vv-vrc.nl

Financieel

FunctieNaamEmailadresTelefoonnummer
PenningmeesterMarius Penninkspenningmeester@vv-vrc.nl06-20018146
FacturatieMargreeth Schuilenburgfacturen@vv-vrc.nl
ContributieConnie van Appeldoorncontributie@vv-vrc.nl

Administratie

FunctieNaamEmailadresTelefoonnummer
AlgemeenAnneke Rebergenadministratie@vv-vrc.nl
LedenadministratieConnie van Appeldoornledenadministratie@vv-vrc.nl

Wedstrijdzaken

FunctieNaamEmailadresTelefoonnummer
VoorzitterVacantvoorzitter-wz@vv-vrc.nl
WedstrijdsecretarisDirk Hovestadwedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl0318-511041
Contactpersoon KNVBDirk Hovestadwedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl0318-511041
ToernooienStefhan Kerkhoventoernooicommissie@vv-vrc.nl06-14848699
Coördinator thuiswedstrijdenHenri van der Weijdencoordinator-thuiswedstrijden@vv-vrc.nl0318-511041
Coördinator uitwedstrijdenDirk Hovestadcoordinator-uitwedstrijden@vv-vrc.nl0318-511041
Coördinatoren scheidsrechtersReinier Verweijscheidsrechterscoordinator@vv-vrc.nl06-36176696
Coördinator trainingsschemaJan Kees Boscoordinatortrainingsschema@vv-vrc.nl06-31935676

Voetbalzaken

FunctieNaamEmailadresTelefoonnummer
VoorzitterTom Verschoorvoorzitter-ctz@vv-vrc.nl06-53531101
Hoofdopleiding JeugdDavid Wagensveldhoofdopleidingen@vv-vrc.nl06-22995663
Technisch Coördinator bovenbouw O16 t/m O23Rick de Koningtc-bovenbouw@vv-vrc.nl06-14491413
Technisch Coördinator middenbouw O12 t/m O15Maarten Anbeektc-middenbouw@vv-vrc.nl06-18243291
Technisch Coördinator onderbouw O9 t/m O11Nick Rentenaartc-onderbouw@vv-vrc.nl06-54340506
Technisch Coördinator onderbouw O6 t/m O8Christian Tanistc-jongvrc@vv-vrc.nl06-25065141
Coördinator vrouwen en meidenJasper de Ruitercoordinator-dames@vv-vrc.nl06-12448524
Coördinator keepersMarco Scheerscoordinator-keepers@vv-vrc.nl06-13211685
Coördinator G1Bram Bargeman      coordinatie-g1-voetbal@vv-vrc.nl06-18447155
Coördinator G2Fred Uijterwaalcoordinatie-g2-voetbal@vv-vrc.nl
Coördinator G-jeugdCorne Jansen en Massai Regelinkcoordinatie-gjeugd-voetbal@vv-vrc.nl
Senioren 2 t/m 8Jaap van Beusekomsectiehoofd-senioren@vv-vrc.nl
Vrouwen(VR 1, VR 30+)Jasper de Ruitercoordinator-dames@vv-vrc.nl06-12448524
Meiden (MO11 t/m MO20)Arianne van den Akkersectiehoofd-dames@vv-vrc.nl06-42808806
JO16 t/m JO19Richard Foppensectiehoofd-bovenbouw@vv-vrc.nl06-20445062
JO12 t/m JO15Bernhard Aalderink
sectiehoofd-middenbouw@vv-vrc.nl06-51949558

JO9 t/m JO11Anne de Koningsectiehoofd-onderbouw@vv-vrc.nl
Spitsies/Tigers/JO8Michelle van Ewijksectiehoofd-jongvrc@vv-vrc.nl

Technische Commissie VRC selectieteams (senioren mannen)

NaamEmailadresTelefoonnummer
Bas Muller
Erik vd Putte
Herman ten Havecoordinator-vrc1@vv-vrc.nl
Justin Kampertcoordinator-vrc1@vv-vrc.nl
Ton Schoeman
Alex Admiraal

JOC

FunctieNaamEmailadresTelefoonnummer
AlgemeenSharon van de Poljoc@vv-vrc.nl

Overige

FunctieNaamEmailadresTelefoonnummer
Teammanager VRC 1Mark Segersteammanager-vrc1@vv-vrc.nl
VRC Voetbalacademievoetbalacademie@vv-vrc.nl
MaterialenTheo van de Bovenkampmaterialen@vv-vrc.nl06-46425146
Sponsoring kleding/tassenBarbara van Doorn/ Carola van Beekkledingsponsoring@vv-vrc.nl
Fanshop VRCMargreeth Schuilenburgfanshop@vv-vrc.nl