Anouar Tagherbit komend seizoen naar VRC 1

Anouar Tagherbit, op dit moment spelend in de VRC O23-1, heeft officieel zijn contract getekend voor het eerste elftal van VRC. Met deze ondertekening maakt Tagherbit een belangrijke stap in zijn voetbalcarrière en kijkt hij uit naar een succesvolle toekomst bij de club.

Anouar, woonachtig in Veenendaal en werkzaam als medewerker binnendienst, begon zijn voetbalcarrière in de jeugd van GVVV, waar hij speelde vanaf de mini’s tot aan de toenmalige C2. Daarna maakte hij de overstap naar DOVO, waar hij van O15 tot O17 speelde. Na een periode bij DOVO keerde hij terug naar GVVV en speelde in de O19-1 en het tweede elftal. Daarna speelde hij nog een jaar bij DOVO in de O23-1, voordat hij verkaste naar VRC O23-1. Nu maakt hij de mooie stap naar VRC 1.

Anouars doel is om basisspeler te worden bij het eerste elftal en om mooie jaren met het team en de club te beleven.

De technische staf van VRC is verheugd over de komst van Anouar bij het eerste elftal en kijkt uit naar zijn bijdrage aan het team.