Derby Day: DJ | Zanger Alex | Cooldown Café

Aanstaande zaterdag is de derby tussen VRC en De Merino’s. We houden de traditie in ere en gaan er met elkaar weer een mooi feestje in de kantine van maken! Ook dit jaar is dit mede mogelijk gemaakt door De Veensche Businessclub.

Aan het begin van de avond zal Zanger Alex optreden. “Een Bossie Rooie Rozen”. Dat is DE hit waar de zangcarrière van Alex echt mee begon. Na deze nummer 1 hit heeft Alex met andere hits zoals o.a. ‘Meissie Meissie’, ‘De Liefde’, ‘Dagdroom’, ‘Een Festival van Liefde’, ‘Nooit Meer Naar Huis’, ‘Adio Amore’, ‘Anita’ en ‘Jij bent veel te mooi’ zijn naam gevestigd op het gebied van de Nederlandstalige muziek.

Daarna is het tijd voor de feestformatie: Cooldown Café:  ‘Hey baby’ is een superhit! Cooldown Café geeft een spetterende show, waar ze ook staan het is gegarandeerd feest! 

Voor, tussen en na deze optredens is er een DJ aanwezig die ervoor zorgt dat het de hele middag en avond feest is. Tot zaterdag!