Dit team heeft gevochten

Gisteren was de seizoensafsluiting van VRC JO17-1. Deze was bij De Avontuurfabriek in Loosdrecht: twee uur knallen!

Het paintballgevecht was de afsluiting van een seizoen waarin überhaupt door het team is gevochten. De voormalige VRC JO15-1 had een jaar overgeslagen en daardoor werden nagenoeg alle wedstrijden tegen een jaar oudere tegenstanders gespeeld. En op deze leeftijd is dat enorm. Vaak werd er een helft beter gevoetbald, maar maakte helaas het fysieke verschil toch de doorslag. Ondanks de tegenvallende resultaten hebben trainers Mark Beudeker en Iwan Stefanovic het team goed bij elkaar gehouden.

Het is een jaar geweest van investeren, waarna het volgende seizoen geoogst kan worden als het team nogmaals als JO17-1 zal uitkomen. Dit zal wel met andere trainers zijn. Helaas nemen Mark en Iwan afscheid; Mark Beudeker maakt een transfer naar DOVO JO17-1 en Iwan Stefanovic zal zich meer focussen op zijn gezin en zijn bedrijf (NOVITECK – Elektrotechnisch Installatieburo – ook als sponsor verbonden aan het team middels de levering van trainingspakken samen met MASERO – Privacy & Security).

Dank voor de honderden uren die jullie in de jongens hebben gestoken. Chapeau!