Grote clubactie: Eindstand en prijswinnaars

Wow, wat een opbrengst weer: dit jaar heeft de Grote Clubactie ruim 6.400 euro opgeleverd voor VRC! Daarmee kunnen we weer hele leuke dingen doen voor de jeugd. Zet daarom donderdagavond 28 december alvast in je agenda: dan staat er een leuke activiteit gepland voor de jeugd!

Wij willen jullie enorm bedanken voor jullie geweldige inzet tijdens de Grote Clubactie!

Voor iedereen die loten heeft gekocht: vanaf 29 november kan je checken of je een prijs gewonnen hebt op https://www.clubactie.nl/

Prijswinnaars

De top 10 verkopers is bekend! Staat jouw naam in deze lijst? Dan kan jij woensdagavond 6 december tussen 18:30 en 19:30 jouw prijs op komen halen bij het wedstrijdsecretariaat. Kan je dan niet? Stuur dan even een mailtje met je telefoonnummer naar joc@vv-vrc.nl, dan regelen we het!