HMB Timmerwerken verwarmt de bar: nieuwe vesten voor het barpersoneel

Mooi nieuws vanuit onze kantine! Sinds vorig seizoen sponsort HMB Timmerwerken al de Nike polo’s voor onze hardwerkende bar- en keukenmedewerkers. Echter, tijdens de herfst- en wintermaanden konden ze soms wel wat extra warmte gebruiken.

Hiervoor is een oplossing gevonden in lekker warme horecavesten. En ook deze vesten zijn gesponsord door HMB Timmerwerken! De nieuwe vesten zijn inmiddels in gebruik genomen en we hebben al veel positieve reacties gehoord van ons team achter de bar.

Als blijk van waardering heeft voorzitter en horecamanager, Gerrit Jan van de Weerdhof, vorige week zaterdag bloemen overhandigd aan Henk van de Berkt van HMB Timmerwerken. Namens alle barmedewerkers nogmaals hartelijk dank aan HMB Timmerwerken!