Inleveren VRC-teamkleding op 29 juni

Nu het voetbalseizoen ten einde loopt, willen we graag jullie aandacht vragen voor het volgende: de inlevering van VRC-teamkleding en toebehoren. Om ervoor te zorgen dat we alles op orde hebben voor het komende seizoen, vragen we jullie nadrukkelijk om de onderstaande items in te leveren op 29 juni a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur:

  • Tenues
  • Teamtassen
  • Trainersjassen (indien trainer stopt)
  • Code ballenkooien (let op dat deze bekend is en doorgegeven wordt)

Dit geldt voor alle jeugdteams t/m JO19. Het is belangrijk dat we alle items terugkrijgen, zodat we ze kunnen controleren en indien nodig aanvullen.

Gesponsorde kleding zoals trainingspakken, tassen etc. hoeven niet ingeleverd te worden, deze zijn geen eigendom van VRC. Losse trainingsartikelen zoals hesjes en afbakeningshoedjes die wel eigendom zijn van VRC graag in de ballenkooien plaatsen.


Hier zijn een paar belangrijke punten om op te letten bij het inleveren:

  • Zorg ervoor dat de tas volledig wordt ingeleverd, inclusief shirt, broekje, kousen en keeperskleding.
  • Was de tenues voordat je ze inlevert, zodat we ze schoon kunnen opbergen voor het volgende seizoen.
  • Zijn er tenues bij spelers thuis, zorg er dan voor dat deze tijdig toegevoegd worden aan de tas.
  • Ontbreekt er iets in de tas, of is er iets aan vervanging toe, geef dit dan even op een briefje aan bij het inleveren van de tas.
  • Trainersjassen zijn eigendom van VRC. Mocht iemand volgend seizoen geen trainer meer zijn, dan dient de jas ingeleverd te worden.

We begrijpen dat het niet voor iedereen mogelijk is om persoonlijk aanwezig te zijn bij het inleveren. Als dit het geval is, neem dan tijdig contact op met iemand anders van het team die wel aanwezig kan zijn. Alle tassen worden nl. uiterlijk op 29 juni ingeleverd en ook alleen op die datum. De complete tassen worden op 23 augustus per team weer uitgedeeld.


Bedankt voor jullie medewerking en begrip. Samen zorgen we ervoor dat alles op rolletjes loopt voor het volgende voetbalseizoen. Als je nog vragen hebt, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via kledingsponsoring@vv-vrc.nl.


Kledingsponsoring VRC