Inschrijven Voetbal Academie Tweedaagse

Op donderdag 9 en vrijdag 10 mei organiseert VRC samen met BALBRO weer de Voetbal Tweedaagse.

Het doel van de VRC Voetbal Academie is om jou als voetballer beter te maken, waarbij de focus ligt op het ontwikkelen van jouw techniek, coördinatie en fysiek. Daarnaast wordt er ook veel aandacht besteed aan mentale vaardigheden zoals mentaliteit, doorzettingsvermogen en coachbaarheid.

Inmiddels is de Tweedaagse van de VRC Voetbal Academie een vast begrip binnen de club geworden. Al meerdere edities mogen er ruim 100 jongens en meiden twee dagen aan de slag gaan met de bal! Deze Tweedaagse is exclusief voor VRC-jeugdleden (JO8 t/m JO14/MO15).

Vanaf nu kan je je inschrijven voor de Voetbal Academie. Ga naar https://www.vv-vrc.nl/voetbal-academie/ voor meer informatie over de Voetbal Academie en schrijf je in voor de Voetbal Tweedaagse.

Uiteraard hopen we op veel deelnemers!