Jeugdtalenten verlengen contract bij VRC

Weer een mooi nieuwsbericht vanuit ons eerste elftal. Twee getalenteerde jeugdspelers, die hun wortels hebben in de VRC-jeugdopleiding, hebben hun contracten verlengd. Levi Vos en Lennart Hofland, beide opgegroeid bij de club, zijn ook volgend seizoen onderdeel van de A-selectie van VRC.

De jeugdige voetballers hebben indruk gemaakt met hun talent en hebben nog veel potentie voor de toekomst.

Beide spelers staan symbool voor de groei van de jeugdopleiding van VRC, die o.a. gericht is op het ontwikkelen en het behouden van talent en het voortbrengen van toekomstige eerste elftalspelers. De investering in onze jeugdopleiding begint steeds meer zijn vruchten af te werpen. Zo spelen JO14-1, JO17-1 en O23 inmiddels op divisieniveau!

We wensen Lennart en Levi succes bij de rest van het huidige seizoen en we kijken uit naar hun prestaties in het volgende seizoen!