Kom VRC G1 aanmoedigen in de bekerfinale

***Let op: De aanvangstijd van de bekerfinale is veranderd en gewijzigd in 17.00 uur. Hierdoor verschuiven alle tijden een uurtje op. Het vertrek is dus om 14:15.***

Op vrijdagmiddag 28 april speelt VRC G1 de bekerfinale in Almelo. Deze finale is gratis te bezoeken in het stadion van Heracles. Aanvang van de wedstrijd is 16:00 en om 17:15 uur zal de prijsuitreiking zijn.

De spelers van de G1, staf en vaste scheidsrechters gaan met een grote bus naar deze wedstrijd toe. In de bus is nog een aantal plaatsen beschikbaar. We vertrekken om 13:15 uur vanaf de kantine bij VRC. Wanneer je met de bus mee wil, kan je aanmelden via coordinator-g-voetbal@vv-vrc.nl. Wij zullen terugkoppelen of er een plaats in de bus is.

We hopen met de support van veel VRC’ers een mooie finale te gaan spelen!

Nog wat praktische info voor de supporters:

  • De supporters kunnen het stadion betreden via Ingang 1, links van de Fanshop. Mogelijk tussen 15.30 – 15.45 uur.
  • De meegekomen supporters moeten geclusterd plaatsnemen op de (hoofd)tribune.
  • Het is verboden vuurwerk af te steken en voorwerpen op het veld te gooien.
  • Om 17:30 uur moet iedereen het stadion verlaten hebben.
  • De supporters / spelers per auto kunnen parkeren op de WoonBoulevard. Zie de kaart P2: https://www.heracles.nl/stadion/parkeren/