Nieuwe toevoeging aan VRC 1: Thijs Ravesloot komt over uit O23

Het eerste elftal van VRC heeft weer een veelbelovende toevoeging gekregen met de komst van Thijs Ravesloot, afkomstig uit de O23-selectie. De 20-jarige Thijs, geboren in Nieuw-Vennep en sinds zijn 11e woonachtig in Veenendaal, verheugt zich op zijn nieuwe rol binnen het team.

Thijs begon met voetbal bij VVC in Nieuw-Vennep en vervolgens heeft hij de jeugd doorlopen bij GVVV. De afgelopen twee jaar speelde hij bij VRC in de O23. Onder toeziend oog van Erik van de Putte van de Technische Commissie tekende Thijs recent zijn contract voor het seizoen 2024/2025.

Thijs: “Ik ben trots dat ik aan mag sluiten bij VRC 1. Ik ga er alles aan doen om belangrijk te zijn voor het team, door het maken van doelpunten en hard te werken. Daarnaast hoop ik ook mijzelf nog meer te ontwikkelen als spits.”

De Technische Commissie van VRC bedankt de staf van de O23 voor het succesvol afleveren van deze getalenteerde speler.

Technische Commissie