Nieuwe trainingspakken en tassen voor JO12-2

De voetballers van JO12-2 lopen er weer compleet verzorgd bij. Grote dank aan onze sponsoren Wiesba en Allround Zorg!

Wiesba

Wiesba is leverancier van GPS Smartwatches en SOS-Knoppen voor kinderen en senioren. Bij Wiesba willen we dat je zorgeloos kunt genieten van jouw nieuwe aankoop, daar werken wij elke dag hard voor. We doen dit door gepaste service aan te bieden en jou in elke situatie te helpen. Onze producten worden getest en moeten voldoen aan hoge specificatie-eisen opgesteld door ons team van experts. Prijs-kwaliteit verhouding staat bij Wiesba hoog in het vaandel. Onze producten zijn altijd scherp geprijsd. We houden de markt nauwlettend in de gaten en spelen in op veranderingen. Kijk voor meer informatie op: www.wiesba.nl

Allround Zorg

Allround Zorg is de thuiszorgorganisatie in Veenendaal en omstreken die uw zorgvragen begrijpt en met u op zoek gaat naar de juiste oplossingen. Allround zorg werkt met passie voor zorg, en staat klaar wanneer u dat van ons vraagt. Wij spreken verschillende talen en begrijpen uw specifieke en culturele wensen goed. U weet namelijk het beste wat u nodig heeft en wij luisteren en denken daar graag met u over mee. Kijk voor meer informatie op: www.allroundzorg.nl