Noah Staal volgend seizoen naar VRC 1

Recent heeft Noah Staal in het bijzijn van Herman ten Have en Marcel Hofman (namens Technische Commissie en Bestuur) getekend bij VRC. Noah komt over van voetbalvereniging DOVO.

Na een aantal gesprekken met de Technische Commissie van VRC en hoofdtrainer Niels ten Have heeft Noah een goed gevoel over gehouden en gaat hij zijn voetbalcarrière een nieuwe impuls geven bij VRC.

Noah heeft de hele jeugdopleiding van DOVO doorlopen en werd in het seizoen 2020/2021 door trainer Gert Kruijs bij het eerste elftal gehaald. In het seizoen 2021/2022 speelde hij onder trainer Scott Calderwood een aantal wedstrijden in de Derde Divisie. Dat leverde hem een contract op bij voetbalvereniging Cambuur uit Leeuwarden. Dat avontuur bleef echter beperkt tot één jaar en Noah keerde kortstondig terug bij DOVO.

De inmiddels 22-jarige talentvolle middenvelder is voor VRC geen onbekende en komt bij VRC een aantal oud-teamgenoten tegen.

Van harte welkom Noah en heel veel succes bij onze mooie vereniging!