Hoofdbestuur
Voorzitter Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Vice Voorzitter Barend van Kesteren vice-voorzitter@vv-vrc.nl 06-53836663
Secretaris Harry van der Sluis secretaris@vv-vrc.nl 06-53675166
Penningmeester Kees Sikkema penningmeester@vv-vrc.nl 06-44560820
Commercie Gert Hendriksen sponsorcommissie@vv-vrc.nl 06-22556959
Wedstrijdzaken Joyce Pelle voorzitter-wz@vv-vrc.nl 06-51544059
Voetbalzaken Patrick Rebergen voorzitter-ctz@vv-vrc.nl 06-10634825
Beheer commissie Bert Schuilenburg beheercommissie@vv-vrc.nl 06-52050515
Horeca commissie Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Beleidszaken Michell Ipskamp beleidszaken@vv-vrc.nl 06-21358338
Algemeen algemeen@vv-vrc.nl
Financieel
Penningmeester Kees Sikkema penningmeester@vv-vrc.nl 06-44560820
Facturatie Ireen Blok facturen@vv-vrc.nl 06-12190516
Contributie Connie van Appeldoorn contributie@vv-vrc.nl
Administratie
Algemeen Anneke Reberegen administratie@vv-vrc.nl 
Ledenadministratie Connie van Appeldoorn ledenadministratie@vv-vrc.nl
Wedstrijdzaken
Voorzitter Joyce Pelle voorzitter-wz@vv-vrc.nl 06-51544059
Wedstrijdsecretaris Henri van de Weijden wedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl
Contactpersoon KNVB Joyce Pelle wedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl 06-51544059
Toernooien vacant toernooicommissie@vv-vrc.nl
Coördinatoren scheidsrechters Michael Vink, Theo vd Bovenkamp scheidsrechterscoordinator@vv-vrc.nl 06-23742476
Coördinator trainingsschema Jan Kees Bos coordinatortrainingsschema@vv-vrc.nl 06-31935657
Voetbalzaken
Voorzitter Patrick Rebergen voorzitter-ctz@vv-vrc.nl 06-10634825
Tech. Coordin. prestatie sport Jan Westerhof tc-bovenbouw@vv-vrc.nl 06-29543821
Technisch Coördinator onderbouw Bert van de Weerd tc-onderbouw@vv-vrc.nl 06-16535150
Coördinator bovenbouw Maarten Anbeek coordinatorbovenbouw@vv-vrc.nl 06-18243291
Coördinator onderbouw Bas van de Pol coordinatoronderbouw@vv-vrc.nl 06-54388669
Coördinator vrouwen en meiden Jasper de Ruiter coordinator-dames@vv-vrc.nl 06-12448524
Coördinator keepers Vacant coordinator-keepers@vv-vrc.nl
Coördinator G-Voetbal Bram Bargeman coordinator-g-voetbal@vv-vrc.nl 06-18447155
Senioren 3 t/m 8 Nico van Ginkel sectiehoofd-senioren@vv-vrc.nl 06-20651161
Vrouwen(VR 1, VR 30+) Jasper de Ruiter coordinator-dames@vv-vrc.nl 06-12448524
Meiden (MO11 t/m MO17) Jasper de Ruiter coordinator-dames@vv-vrc.nl 06-12448524
JO17 t/m JO19 Jaap v Beusekom / Rene  v d de Weerd sectiehoofd-17-19@vv-vrc.nl 06-13943028 (Jaap)
JO14 t/m JO16 Richard Foppen sectiehoofd-14-16@vv-vrc.nl 06-20445062
JO12 t/m JO13 Matthijs van de Pol sectiehoofd-12-13@vv-vrc.nl 06-11560706
JO10 t/m JO11 Arianne van den Akker sectiehoofd-10-11@vv-vrc.nl 06-42808806
JO8 t/m JO9 Anne de Koning sectiehoofd-08-09@vv-vrc.nl 06-12403516
Spitsies en Tigers (5 tot 7 jaar) Robin Koorn sectiehoofd-06-07@vv-vrc.nl 06-21517064
Technische Commissie VRC selectieteams (senioren mannen)
Coördinator VRC 1 en 2 Marcel Hofman coordinator-vrc1-2@vv-vrc.nl 06-21582880
Lid TC Stefan Tanis
Lid TC Stefan v Leeuwen
“Spelersmakelaar” ad interim Wim v Dijk
JOC
Algemeen joc@vv-vrc.nl
Voorzitter Monique Bakkenes voorzitter-joc@vv-vrc.nl
VRC Voetbal Academie voetbalacademie@vv-vrc.nl
Materialen Theo van de Bovenkamp materialen@vv-vrc.nl 06-46425146

Hoofdsponsor

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy