Hoofdbestuur
Voorzitter Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Vice Voorzitter Barend van Kesteren vice-voorzitter@vv-vrc.nl 06-53836663
Secretaris Harry van der Sluis secretaris@vv-vrc.nl 06-53675166
Penningmeester Deo van Holst penningmeester@vv-vrc.nl 06-17411517
Commercie Gert Hendriksen sponsorcommissie@vv-vrc.nl 06-22556959
Wedstrijdzaken Joyce Pelle voorzitter-wz@vv-vrc.nl 06-51544059
Beheer commissie Dick van den Broek beheercommissie@vv-vrc.nl 06-53592085
Kantine commissie Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Beleidszaken Michell Ipskamp beleidszaken@vv-vrc.nl 06-21358338
Algemeen algemeen@vv-vrc.nl
Wedstrijdzaken
Voorzitter Joyce Pelle voorzitter-wz@vv-vrc.nl 06-51544059
Wedstrijdsecretaris Henri van de Weijden wedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl
Toernooien vacant toernooicommissie@vv-vrc.nl
Coördinatoren scheidsrechters Michael Vink, Theo vd Bovenkamp scheidsrechterscoordinator@vv-vrc.nl 06-23742476
Coordinator trainingsschema Jan Kees Bos coordinatortrainingsschema@vv-vrc.nl 06-31935657
Voetbalzaken
Voorzitter René van de Weerd voorzitter-ctz@vv-vrc.nl 06-37253568
Coordinator VRC 1 en 2 Wim van Dijk coordinator-vrc1-2@vv-vrc.nl 06-17888518
Tech. Coordin. prestatie sport Jan Westerhof tc-bovenbouw@vv-vrc.nl 06-29543821
Technisch coordinator onderbouw Bert van de Weerd tc-onderbouw@vv-vrc.nl 06-16535150
Coordinator bovenbouw vacant  
Coordinator onderbouw Bas van de Pol coordinatoronderbouw@vv-vrc.nl 06-54388669
Coordinator vrouwen en meiden Jasper de Ruiter coordinator-dames@vv-vrc.nl 06-12448524
Coordinator keepers Klaas Jan van de Haar coordinator-keepers@vv-vrc.nl 06-51799133
Coördinator G-Voetbal Bram Bargeman coordinator-g-voetbal@vv-vrc.nl 06-18447155
 
Sectiehoofden
Senioren 3 t/m 8 Nico van Ginkel sectiehoofd-senioren@vv-vrc.nl 06-20651161
MO11/13/15/17/19 Renate Beekelaar sectiehoofd-dames@vv-vrc.nl 06-22672825
MO11/13/15/17/19 Jacquline Lam sectiehoofd-dames@vv-vrc.nl 06-53768296
JO17/19 Marijke Pater sectiehoofd-17-19@vv-vrc.nl 06-28227703
JO15/16 Jaap van Beusekom sectiehoofd-15-16@vv-vrc.nl 06-13943028
JO13/14 Richard Foppen sectiehoofd-13-14@vv-vrc.nl 06-20445062
JO10/11/12 Matthijs van de Pol / Paul van de Craats sectiehoofd-10-11-12@vv-vrc.nl 06-16238266 / 06-43386034
JO8/9 vacant  
JO6/7 (oude mini’s) Souhail Saïdi sectiehoofd-06-07@vv-vrc.nl 06-17595643
JOC
Algemeen joc@vv-vrc.nl
Voorzitter vacant voorzitter-joc@vv-vrc.nl
Voetbalschool
voetbalschool@vv-vrc.nl
Materialen
Theo van de Bovenkamp materialen@vv-vrc.nl 06-46425146

Hoofdsponsor

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Privacy