Overlijden Cees Heikamp

Afgelopen 18 januari is Cees Heikamp overleden. Met zijn overlijden verliest VRC een betrokken verenigingsman. Cees werd 90 jaar.

Zijn VRC-verhaal begon al in 1961, toen hij zijn eerste wedstrijden speelde op het oude sportpark aan de Brinkersteeg. In 1978 maakte hij de verhuizing naar Sportpark Spitsbergen mee.

Na zijn actieve voetbalperiode bleef Cees zich inzetten voor VRC. Op latere leeftijd werd hij leider bij de senioren en was hij vele jaren leider van VRC 4. In dat elftal speelden onder andere Lambert Dijkstra, Lorenz Blad, Corrie Heikamp, de gebroeders Henk en Jan Schot, Henk Treep, Arie de Moor en Kees Hensen. Met grote betrokkenheid en plezier begeleidde hij dit team, zoals hij dat bij alles binnen de club deed.

Naast zijn rol als leider was Cees ook actief buiten de lijnen. Samen met onder meer erevoorzitter Jan Hessels Mulder, oud-penningmeester Ben van Ginkel en Hennie van den Broek verzorgde hij jarenlang het VRC Magazine. Daarnaast maakte hij deel uit van de sponsorcommissie en richtte hij begin jaren tachtig samen met Wim Helderman de allereerste VRC Businessclub op. Deze club was de voorloper van de huidige Veensche Businessclub.

VRC was ook binnen de familie Heikamp een belangrijk onderdeel van het leven. Zijn zonen Bart, Gert en Mark hebben allen bij VRC gespeeld.

Cees was bovendien een zeer trouwe supporter van VRC 1. Samen met zijn vaste groep clubgenoten – Wim Helderman, Bert van de Weerthof, Jan van Soest en Ben van Ginkel – was hij jarenlang aanwezig bij zowel thuis- als uitwedstrijden. Na afloop van de wedstrijden werd er op hun vaste plek in de kantine altijd geklaverjast. De laatste jaren ging de gezondheid van Cees helaas achteruit, waardoor het voor hem niet meer mogelijk was om het sportpark te bezoeken.

Voorafgaand aan de wedstrijd van VRC tegen Bennekom zal een minuut stilte worden gehouden en zal er worden gespeeld met rouwbanden. Komende maandag vindt de uitvaart plaats.

Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe, voor nu en voor de tijd die komen gaat.

Bestuur VRC