The “day” after

Zaterdag 4 maart mag gerust een speciale dag genoemd worden: Er was niet vaak zoveel publiek, nog nooit zoveel vuurwerk, de businessclub is er niet iedere zaterdag en er zijn ook niet vaak 2 artiesten op 1 dag en zo kunnen we nog wel even doorgaan. Het was een grandioze dag zaterdag. Wij zouden bijna zeggen: ongeëvenaard!

Maar…. er was ook nog nooit zoveel rotzooi als na zaterdag! Wat er na zaterdag is aangetroffen, gaat bijna je voorstellingsvermogen te boven. In en rondom de kantine, maar ook rond het veld, was het één grote chaos.

Wij willen dus een ieders aandacht vragen voor onze onderhouds/schoonmaakploeg. Hun werk wordt niet altijd door iedereen gezien en ze zijn er elke week. Maar deze week hebben ze echt een monsterklus geklaard. Dus bij deze: Dank aan onze fantastische schoonmaakploeg! Ons sportpark ligt er weer netjes bij.

Iedereen nogmaals dank voor hun bijdrage aan deze mooie dag!

Bestuur vv VRC